Zaginiona Magda NIE ŻYJE. Ciało 23-latki znaleziono w Pruszczu Gdańskim [AKTUALIZACJA]

2021-01-21 17:00 pt
Zaginiona Magda NIE ŻYJE. Ciało 23-latki znaleziono w Pruszczu Gdańskim [AKTUALIZACJA]
Autor: KPP Pruszcz Gdański / postprodukcja SE Zaginiona Magda NIE ŻYJE. Ciało 23-latki znaleziono w Pruszczu Gdańskim [AKTUALIZACJA]

O zaginięciu 23-letniej Magdaleny z Pruszcza Gdańskiego informowaliśmy dzisiaj na łamach portalu SE.PL/TROJMIASTO. Z młodą kobietą bliscy nie mieli żadnego kontaktu od minionej soboty (16 stycznia 2021 roku). Zostawiła w domu dokumenty i portfel, a jej telefon nie odpowiadał. Zaniepokojona rodzina apelowała o pomoc w poszukiwaniach. Sprawą zajęła się pomorska policja. Niestety, finał akcji okazał się tragiczny. Magda nie żyje.

Zaginiona Magdalena z Pruszcza Gdańskiego nie żyje

Magda zniknęła w miniony weekend. Gdy jej ojciec wrócił w sobotę z pracy, młodej kobiety nie było już w domu. - Córka do tej pory nie wróciła. Nie nawiązała też kontaktu z rodziną i znajomymi - mówił tata 23-latki, cytowany przez Dziennik Bałtycki. Zaginiona nie zabrała ze sobą dokumentów ani portfela, a jedynie telefon, który przez długi czas pozostawał wyłączony. - Może być ubrana w jasną kurtkę z kapturem z miśkiem - tłumaczył ojciec dziewczyny, mając nadzieję na szczęśliwe zakończenie poszukiwań. Niestety, w czwartkowe popołudnie (21 stycznia 2021 roku) dotarły do nas tragiczne wieści. Jak podaje portal PruszczGdanski.NaszeMiasto.pl, odnaleziono dziś ciało Magdy. Policja informuje, że zwłoki ujawniono na terenie Pruszcza Gdańskiego.

Na dodatkowe informacje ze strony służb przyjdzie nam jeszcze poczekać. Sprawa jest badana pod nadzorem prokuratora. Ma zostać przeprowadzona sekcja, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu 23-latki.

Artykuł jest aktualizowany. Więcej szczegółów wkrótce.

Tajemnicze śmierci w Bałtyku. Z morza wyłowiono trzy ciała