Zamieszkaj komfortowo i w promocyjnej cenie! Wielkie rabaty Euro Stylu

2020-11-16 7:30 Artykuł Sponsorowany
Osiedle Beauforta - Pogórze
Autor: Euro Styl Osiedle Beauforta - Pogórze

Euro Styl po raz kolejny rusza z sezonową akcją "100 mieszkań z rabatami przez 100 dni". Mieszkania w przystępnych cenach można wybierać z bogatej oferty, zróżnicowanej pod względem lokalizacji, charakteru osiedla, zagospodarowania przestrzeni czy metrażu. Promocja potrwa do końca stycznia 2021 roku. Obejmuje lokale w ramach sześciu atrakcyjnie położonych i dobrze skomunikowanych inwestycji w Gdańsku, Gdyni, Pogórzu oraz Rumi. Proponowane rabaty są wyjątkowo kuszące, podobnie jak w roku ubiegłym.

Atrakcyjność Trójmiasta jako miejsca do życia, w którym można rozwijać się zawodowo, prowadzić biznes, uczyć się i korzystać z bogatej oferty kulturalnej, wpływa na ceny nieruchomości. Od lat utrzymują się one tutaj na wysokim poziomie. Tym bardziej warto szukać promocji, zwłaszcza gdy oferuje je stabilny i sprawdzony na rynku deweloper, taki jak Euro Styl z Grupy Dom Development.

- W naszych inwestycjach przykładamy ogromną wagę do rozwiązań, które dają mieszkańcom codzienny komfort życia, uławiają wypoczynek, umożliwiają rozwijanie pasji i budowanie relacji z sąsiadami. Dlatego na naszych osiedlach powstają np. place zabaw dla dzieci, miejsca służące relaksowi wśród pięknie zaaranżowanej zieleni, a tam, gdzie jest to możliwe, boiska lub inna infrastruktura sportowa. Zagospodarowanie każdego osiedla jest gruntownie przemyślane i starannie zaprojektowane. Wybierający mieszkanie od Euro Stylu, nie tylko kupują lokal, ale też spełniają marzenie o swoim wyjątkowym miejscu na ziemi - mówi Anna Tuszyńska, kierownik sprzedaży w Euro Stylu.

Zamieszkaj komfortowo i w promocyjnej cenie! Wielkie rabaty Euro Stylu
Autor: Euro Styl Link: Osiedle Beauforta - Pogórze

Ceniąc sobie aktywność na świeżym powietrzu i bliskość natury, możemy wybierać z różnorodnej pod względem wielkości i liczby pokoi oferty mieszkań, np. na osiedlu Zielony Południk w Gdańsku Południe, Osiedlu Beauforta w Pogórzu koło Gdyni czy Osiedlu przy Błoniach w Rumi Janowie. Osoby preferujące życie w rozwiniętych dzielnicach, z łatwym dostępem do miejskich atrakcji i udogodnień, znajdą odpowiednie mieszkanie na osiedlu Idea w Gdańsku Oliwie, Cis w Gdyni Cisowej bądź Locus w Rumi Janowie.

- Wybierając mieszkanie w promocyjnej ofercie na jednym z osiedli Euro Stylu, kupujący ma pewność, że w atrakcyjnej cenie otrzyma świetną jakość, na którą - obok dobrej lokalizacji i przemyślanego zagospodarowania przestrzeni - składają się funkcjonalność oraz estetyka wykończenia klatek schodowych i elegancka, ponadczasowa architektura budynków - podsumowuje Anna Tuszyńska z Euro Stylu.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy skontaktować się z dowolnie wybranym biurem sprzedaży Euro Stylu, w którym doradcy pomogą wybrać wymarzone mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Warto to zrobić jak najszybciej, gdy oferta jest szeroka, pamiętając o upływie czasu. Wybór mieszkań z rabatami będzie się stopniowo zmniejszał. Odwiedź stronę internetową dewelopera już teraz. Wejdź na EuroStyl.com.pl i poznaj szczegóły!

Zamieszkaj komfortowo i w promocyjnej cenie! Wielkie rabaty Euro Stylu
Autor: Euro Styl Link: Osiedle Beauforta - Pogórze

Artykuł Sponsorowany