Znów nas zaskoczą! Czy IKEA może być jeszcze ciekawsza?

2020-08-03 8:00 Artykuł Sponsorowany
Znów nas zaskoczą! Czy IKEA może być jeszcze ciekawsza?
Autor: Pixabay Znów nas zaskoczą! Czy IKEA może być jeszcze ciekawsza?

IKEA to coś więcej niż sklep. Zdążyliśmy przyzwyczaić się do wprawiających w zachwyt nowości, które pojawiają się tu regularnie, inspirując i budząc wyobraźnię klientów. IKEA jest bowiem kopalnią pomysłów. Tym razem jednak przeżyjemy prawdziwe zaskoczenie. W sierpniu sklep w Gdańsku zaprezentuje aż pięć nowych wnętrz!

Wyjątkowe nowości w IKEA!

- Tym razem odchodzimy od typowej prezentacji salonu czy kuchni, a skupiamy się na połączeniu techniki wnętrzarskiej z wystawienniczą - mówi Natalia Kucharska, Visual Merchandising Specialist. - Chcemy sprawić, by nasz sklep nie odbiegał poziomem inspiracji od tego, co widzimy na światowych targach - dodaje.

IKEA stawia na zrównoważony rozwój oraz meble dla każdego. Nowa odsłona ma oddziaływać na zmysły zapachu i słuchu. Każde nowe pomieszczenie będzie posiadało motyw przewodni. W pierwszym wnętrzu bohaterem zostanie system szaf PAX. W drugim settingu, który projektanci nazywają Księżycową Kołysanką, pojawi się koncept spania, czyli "sześć zasad dobrego snu". Trzecie wnętrze (Zielono Mi - na poniższym zdjęciu) zademonstruje pomieszczenie bliskie zdrowemu stylowi życia. Dodatkową przewagą nowych przestrzeni ma być możliwość zakupu produktów, które nawiązują do wspomnianych wnętrz.

IKEA
Autor: IKEA IKEA

IKEA zaskakuje i inspiruje

Za nowościami stoją najbardziej kreatywni specjaliści związani z siecią IKEA. Martyna Wojciechowska, Interior Design Specialist, ma nadzieję, że klienci zauważą i docenią wprowadzane rozwiązania. Z pewnością wprowadzą one świeżą falę inspiracji i pobudzą wyobraźnię. Przebudowa trwa, a wielkiego otwarcia należy spodziewać się już w pierwszym tygodniu sierpnia. Efekty ocenić można samodzielnie, wybierając się do IKEA Gdańsk.

Jeśli okaże się, że koncept pomoże podjąć decyzję o przebudowie salonu, sypialni bądź kuchni, każdy klient może skorzystać z rozłożenia płatności na 20 rat (RRSO 0%) za wszystkie produkty i usługi przy zakupach za minimum 300 złotych. Oferta jest ważna do 31 sierpnia. Odwiedź stronę internetową IKEA i dowiedz się więcej. Do zobaczenia w IKEA Gdańsk!

IKEA
Autor: IKEA IKEA

Artykuł Sponsorowany