Żołnierz zamordował córeczkę, sam zmarł. Na jaw wychodzą wstrząsające fakty

i

Autor: Shutterstock Żołnierz zamordował córeczkę, sam zmarł. Na jaw wychodzą wstrząsające fakty

Przerażające!

Żołnierz zamordował córeczkę, sam zmarł. Na jaw wychodzą wstrząsające fakty

2023-09-05 16:39

Wydarzenia z Redy (woj. pomorskie) nie mieszczą się w głowie normalnego człowieka. Pod koniec lipca 2023 roku, w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 6-latki i żołnierza Formozy. Śledczy zakładali, że doszło do rozszerzonego samobójstwa. Prokuratura zna już wyniki sekcji zwłok dziewczynki i komandosa.

Ciało 6-latki i jej ojca znaleziono 29 lipca 2023 roku w Redzie. Od początku nie było wątpliwości, że w mieszkaniu rozegrały się sceny rodem z horroru. Żołnierz Formozy miał wysłać niepokojącego smsa do matki. Zrobiłem coś strasznego - przekazał 32-latek. Później komandos miał zasztyletować psa, swoją córeczkę i wejść do łazienki, gdzie zadał ciosy samemu sobie. Gdy jego matka dotarła do mieszkania, sprawca jeszcze żył. Niestety, nie udało się go uratować. - Do dnia tej tragedii nie było sygnałów, żeby ten żołnierz miał jakikolwiek problemy psychiczne, bądź z prawem. Śledczy cały czas pracują w tej sprawie. Będzie ustalany motyw działania tego człowieka - informował prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Czytaj więcej o sprawie: 6-latka i jej ojciec nie żyją. Zlecono kolejne badania

Rozszerzone samobójstwo w Redzie. Prokuratura ujawnia nowe informacje

Śledczy zabezpieczyli w mieszkaniu pięć niebezpiecznych noży. W środę (2 sierpnia 2023 r.) odbyły się sekcje zwłok dziewczynki i jej ojca. Została wykonana również sekcja psa rasy pitbull, który został znaleziony w mieszkaniu. Śledczy mają już wyniki badań zmarłych.

Prokurator Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku powiedziała "Faktowi", że ze względu na dobro śledztwa nie będzie ujawniać wyników sekcji. Dziennikarzom udało się nieoficjalnie ustalić, że wszystko wskazuje na użycie noża. Zarówno 6-latka, jak i komandos zginęli od ciosów tymże narzędziem. Potwierdza się zatem hipoteza z rozszerzonym samobójstwem. Śledztwo ws. zabójstwa małoletniej dziewczynki prowadzi wydział ds. wojskowych Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Do kolejnych ustaleń i decyzji będziemy wracać w naszym serwisie.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111
  •     Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  •     Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  •     Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  •     Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  •     pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Nekropolie Łodzi cz. 1. Stary cmentarz ewangelicki i katolicki. Pierwowzory Ziemi Obiecanej. Niezapomniani
Listen on Spreaker.