15-latek wysłał wstrząsającego maila. Dramatyczna akcja policjantów, było o krok od tragedii

Policja
Autor: Pixabay

Ta sytuacja mrozi krew w żyłach! Nastolatek chciał targnąć się na własne życie. Policjanci od razu ruszyli na pomoc. 15-latek znajdował się jednak kilkaset kilometrów od Warszawy. Liczyła się każda sekunda.

Policjanci otrzymali informację o zaplanowanej próbie samobójczej. 15-latek zamierzał odebrać sobie życie, co opisał w mailu. Jeden z odbiorców wiadomości poinformował mundurowych, a Ci ruszyli nastolatkowi na pomoc. Nie było to łatwe. Przebywał on na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Policjanci z wolskiej komendy skontaktowali się z miejscowymi funkcjonariuszami. Liczyła się każda sekunda. 

- Mundurowi, po uzyskaniu od wolskich operacyjnych informacji, że należy działać błyskawicznie, pojechali do miejsca, gdzie przebywał chłopiec, wcześniej rozmawiając z jego rodzicami - przyznaje kom. Marta Sulowska z wolskiej policji. Na szczęście policjanci zdążyli dojechać na miejsce i zapobiegli tragedii. 

Super Raport 02.12 (Goście: Jan Krzysztof Ardanowski - były minister rolnictwa, PiS oraz Rafał Jankowski - szef NSZZ Policjantów)