Piastów: Przemuś zginął nocą na dziecięcym rowerku. "20 metrów dalej nadal leży jego but" [NOWE FAKTY]

20 metrów dalej nadal leży but Przemka. Zginął na dziecięcym rowerku w Piastowie [NOWE FAKTY]
Autor: Marek Kudelski / Super Express / Wawa Hot News "20 metrów dalej nadal leży but Przemka". Zginął na dziecięcym rowerku w Piastowie [NOWE FAKTY]

Gdy Przemysław N. z Piastowa wsiadał nocą na pożyczony od sąsiadki dziecięcy rowerek, nie wiedział, że będzie to jego ostatnia podróż. Rozpędzona toyota uderzyła w niego z ogromną siłą, gdy akurat wracał do domu. Wyleciał w powietrze i upadł na betonowym wjeździe na posesję, przy której mieszkał. - Do dziś 20 metrów dalej leży but Przemka. Widać, jaka to musiała być siła! - opowiada „Super Expressowi” sąsiadka Przemysława.

Ta makabra rozegrała się w środku nocy na ulicy Reja w Piastowie. - Mężczyzna jadący na rowerze zderzył się z samochodem osobowym. Rowerzysta zmarł – przekazała Karolina Kańka z komendy policji w Pruszkowie. - To był przeraźliwy huk. Myślałam, że ktoś taranuje zaparkowane przy drodze auta. Słychać było długi pisk opon. Ten kierowca musiał jechać z dużą prędkością – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” Anna Wiśniewska (46 l.), sąsiadka Przemysława, która udzielała mu pierwszej pomocy i wezwała na miejsce służby. 32-latek miał połamane nogi i zdarte ubranie. - Medycy z karetki powiedzieli, że on dostał krwotoku wewnętrznego. Zaczęli go tu ratować, intubować. Dopiero po godzinie zabrali do szpitala do Warszawy - dodaje sąsiadka. Rower rozpadł się na części. Dwudziestokilkuletni kierowca niebieskiej toyoty był w szoku, ale nic mu się nie stało. Był trzeźwy.

Przemysław N. mieszkał z mamą. - Ja już spałam. Mam okna z drugiej strony, więc nic nie słyszałam. O tym, że Przemuś nie żyje, poinformował mnie następnego dnia dzielnicowy. To dla mnie ogromna tragedia. Straciłam już drugiego syna. Pierwszy zmarł, jak był mały - powiedziała „Super Expressowi” pani Elżbieta (57 l.).

Zabił się na dziecięcym rowerku. Tragiczny wypadek w Piastowie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE