300-kilogramowy ŁOŚ wstrzymał ruch tramwajowy na Bemowie! Zwierzę spacerowało po torach

2020-04-29 17:46
Co tam się stało? Łosie w mieście rozgościły się na dobre!
Autor: Bogusław Białas Co tam się stało? Łosie w mieście rozgościły się na dobre!

Przechodnie, którzy szli ulicą Bolkowską przecierali oczy ze zdumienia. Ogromne zwierzę spokojnie kroczyło sobie po torowisku. Ruch tramwajowy został wstrzymany, a zwierzęciem musiał się zająć eko patrol.

Wielki, 300-kilogramowy łoś jakby nigdy nic przechadzał się po torowisku na Bemowie. Zaniepokojeni przechodnie zaalarmowali służby. Dochodziła godzina 7 rano, gdy funkcjonariusze z eko patrolu otrzymali od dyspozytora polecenie udania się w okolice ulicy Bolkowskiej. - Gdy przybyliśmy na miejsce, zwierzę spokojnie chodziło sobie po torach. Czasem się na nich kładło, czasem z nich schodziło i jak gdyby nigdy nic - skubało trawę. Wokół zebrał się spory tłum gapiów, którym - głównie ze względu na zagrożenie epidemiczne - wydaliśmy polecenie rozejścia się. Zabezpieczyliśmy wraz z policją teren przed dostępem osób postronnych i zadzwoniliśmy po łowczego Lasów Miejskich - informują strażnicy z eko patrolu, którzy przeprowadzali interwencję. Łoś ostatecznie został bezpiecznie odłowiony i przetransportowany do Kampinosu. 

NOWE FAKTY! Mknęli motocyklem w stronę Zielonki. Uderzyli w łosia i potłukli się na ulicy

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

Super Raport 29 IV (goście: Fogiel, Dudek)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE