Doskonale widać jej ciążowy brzuszek

4,5-letni Leoś zakopany za domem. Jego ciężarna matka doprowadzona do prokuratury, usłyszała zarzut

2022-10-26 14:45

Makabryczne odkrycie, którego dokonano w środowy poranek (26 października), wstrząsnęło całą Polską. W płytkim grobie za domem w miejscowości Ruda Talubska pod Garwolinem odnaleziono zwłoki poszukiwanego od kilku dni 4,5-letniego chłopczyka – Leona. Śledztwo w kierunku zabójstwa dziecka prowadzi Prokuratura Okręgowa w Siedlcach. To tam doprowadzono 19-letnią ciężarną Karolinę W. - matkę zmarłego chłopczyka oraz jej 19-letniego partnera Damiana G.

Makabryczne odkrycie pod Garwolinem. Zwłoki dziecka zakopane w płytkim grobie

Już kilka dni temu, 21 października, 63-letnia prababcia 4,5-letniego Leosia zgłosiła zaginięcie prawnuka, z którym od dłuższego czasu nie miała kontaktu. Od tamtej pory trwały poszukiwania dziecka, w które zaangażowani byli policjanci z Komendy Stołecznej Policji, Mińska Mazowieckiego, Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu oraz komendy z Garwolina.

We wtorek (25 października) około godz. 22:30 w miejscowości Gogole Wielkie w pow. ciechanowskim policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zatrzymali parę 19-latków - Karolinę W. i Damiana G. Nazajutrz wczesnym rankiem dokonano makabrycznego odkrycia na posesji domu, w którym parę miesięcy temu mieszkali.

W środę (26 października) około godz. 5:40, w miejscowości Ruda Talubska, przy jednej z posesji odkopano zwłoki dziecka! Funkcjonariusze odnaleźli ciało 4,5-letniego Leosia, syna zatrzymanej 19-latki, 100 metrów od zabudowań mieszkalnych w Górkach. Było zawinięte w koc i zakopane w płytkim dole.

Siedlecka prokuratura prowadzi śledztwo w kierunku zabójstwa

Mrożące krew w żyłach doniesienia o śmierci chłopczyka potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" prokurator Krzysztof Czyżewski z Prokuratury Okręgowej w Siedlcach. - W miejscowości Górki koło Garwolina ujawniono zwłoki 4,5-letniego chłopca. W związku z tym wszczęto śledztwo w tutejszej prokuraturze w kierunku zabójstwa – poinformował prokurator.

W środę do prokuratury doprowadzono parę zatrzymanych – 19-letniego Damiana W., który według doniesień PAP miał przyznać się do zakopania zwłok dziecka, a także 19-letnią matkę chłopczyka Karolinę W., która jak się okazało, spodziewa się kolejnego dziecka. Kobieta jest w zaawansowanej ciąży.

Zarówno kobieta, jak i jej partner, usłyszeli zarzuty zabójstwa. 

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany