41-latek leżał ranny na ulicy. Mężczyzna zmarł w szpitalu, policja poszukuje świadków wypadku

i

Autor: Shutterstock

Straszne

41-latek leżał ranny na ulicy. Mężczyzna zmarł w szpitalu, policja poszukuje świadków wypadku

2023-11-30 15:37

Na jezdni w Legionowie znaleziony został 41-letni mężczyzna. Najprawdopodobniej był ofiarą wypadku. Ranny został przetransportowany do szpitala. Niestety lekarze przegrali walkę o jego życie. Legionowscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego. Pomogą oni wyjaśnić, co się wydarzyło nocą w mieście.

Legionowo. Ranny mężczyzna leżał na jezdni. Zmarł w szpitalu

Do dramatycznego zdarzenia doszło niedzielę, 26 listopada, w godzinach 3:55:4.10 w Legionowie u zbiegu ulic Sobieskiego z Siwińskiego. - 41-letni mężczyzna znaleziony został na jezdni przez przypadkowe osoby. W stanie zagrażającym życiu trafił do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł - przekazała kom. Justyna Stopińska z legionowskiej policji. - W tej sprawie Prokuratura Rejonowa w Legionowie wszczęła śledztwo w kierunku wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym - dodała policjantka.

Policja apeluje do świadków wypadku

Funkcjonariusze wyjaśniają, co dokładnie wydarzyło się nad ranem w Legionowie. Mundurowi apelują do świadków zdarzenia i wszystkich, którzy posiadają informacje w tej sprawie np. nagranie z kamerki samochodowej, o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Legionowie.

Z funkcjonariuszami można skontaktować się na kilka sposobów:

  • pod numerem telefonu 47 72 48 213 (telefon czynny całodobowo)
  • pod numerem alarmowym 112
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres e-mail: [email protected]