41-latka z małym synkiem weszła prosto pod fiata! 9-latka zabrał śmigłowiec

i

Autor: OSP KSRG Chynów 41-latka i jej synek zostali ranni w wypadku, do którego doszło w miejscowości Widok pod Grójcem

Wyszli zza autobusu

41-latka z małym synkiem weszła prosto pod fiata! 9-latka zabrał śmigłowiec

2022-09-22 13:35

41-latka i jej synek zostali ranni w wypadku, do którego doszło w miejscowości Widok pod Grójcem. Do zdarzenia doszło, gdy przejeżdżające drogą wojewódzką nr 731 dwa autobusy zatrzymały się nagle na poboczu. Z jednego z nich wysiadła kobieta z 9-latkiem, chcąc przejść na drugą stronę, ale obydwoje zostali potrąceni przez osobowego fiata, który prowadził 36-latek.

41-latka z małym synkiem weszła prosto pod fiata! 9-latka zabrał śmigłowiec

9-letni chłopiec został zabrany do szpitala śmigłowcem LPR, a jego mama - karetką pogotowia, po tym jak w obydwoje uderzył osobowy fiat. Do poważnego wypadku doszło w środę, 21 września, ok. godz. 9.40, w miejscowości Widok pod Grójcem na drodze wojewódzkiej nr 731. Jak wstępnie ustalili mundurowi, w tym czasie przejeżdżały tamtędy dwa autobusy, być może wycieczkowe. Pojazdy zatrzymały się nagle na poboczu, a z jednego z nich wysiadła 41-letnia kobieta z synkiem, którzy ruszyli na drugą stronę jezdni, wychodząc zza jednego z autobusów. Nie zauważył tego 36-letni kierowca osobowego fiata, mieszkaniec województwa lubelskiego, który w nich uderzył. Matkę chłopca zabrała karetka pogotowia, a 9-latka - śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Wyjaśniamy szczegółowe przyczyny i okoliczności tego wypadku, bo za wcześnie oceniać, który z uczestników zawinił - mówi Agnieszka Wójcik, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Czytaj też: 61-latek nie żyje, 22-latek w szpitalu! Czy uda się ustalić, co wydarzyło się pod Ostrowią Mazowiecką?

Czytaj też: Trutka na szczury zabiła małą Zuzię spod Ciechanowa. Są wyniki sekcji zwłok 3,5-latki, lecz jest jedno "ale"! [NOWE FAKTY]

Sonda
Czy jako pieszy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
O krok od tragedii w Gdyni. Dziewczynka na hulajnodze niemal wjechała pod koła samochodu

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki