Warszawa: pogotowie energetyczne, gazowe, ciepłownicze, wodociągowe [TELEFONY]

i

Autor: fot. ESKA INFO

63-latek stworzył własną instalację do kradzieży prądu. Nie uszło mu to na sucho

2020-05-06 15:33

Policjanci z Legionowa przeprowadzili kontrolę domu, którego właściciel miał kraść prąd za pomocą specjalnej instalacji omijającej licznik. Podejrzenia funkcjonariuszy się potwierdziły. 63-letni kombinator odpowie przed sądem za kradzież energii elektrycznej.

Policjanci z Legionowa otrzymali informację, że w jednym z domów na terenie miasta dochodzi do procederu nielegalnego poboru energii elektrycznej. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres. Tam okazało się, że 63-letni mężczyzna utworzył specjalną instalację, która pozwala pobierać prąd omijając licznik.

Otwarcie żłobków i przedszkoli w Warszawie to OGROMNY koszt! Miasto zapłaci MILIONY!

Na miejsce wezwani zostali pracownicy zakładu energetycznego, którzy potwierdzili podejrzenia mundurowych. Nielegalna instalacja została zlikwidowana.

Co za POTWÓR! Ktoś po Bielanach rozrzuca parówki naszpikowane IGŁAMI!

Teraz 63-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Za kradzież prądu grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna musi się również liczyć z uregulowaniem opłat naliczonych przez dostawcę energii elektrycznej za nielegalny pobór.

Zrobił awanturę, że chce zjeść na miejscu. Zdemolował restaurację i wymachiwał nożem

Nielegalne przyłącza stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa osób mieszkających w danym budynku. W wielu przypadkach kradzież prądu wiąże się z uszkodzeniem instalacji elektrycznej. To z kolei jest częstą przyczyną pożarów bądź porażenia prądem nie tylko osób nielegalnie pobierających energię elektryczną, lecz również osób mieszkających w sąsiedztwie.

Urzędnicy wreszcie pomyśleli. Zbudują kolektor razem z torowiskiem tramwajowym

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA BETONOWE TOROWISKO NA GROCHOWSKIEJ:

Super Raport 6 V (goście: Kosiniak-Kamysz, Giertych)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE