Betonowe tory na Grochowskiej

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRSS Betonowe tory na Grochowskiej

Urzędnicy wreszcie pomyśleli. Zbudują kolektor razem z torowiskiem tramwajowym

2020-05-06 14:48

Czyżby w końcu urzędnicy najpierw pomyśleli i zaplanowali a potem przystąpili do prac? Stołeczne MPWiK zawarło umowę ze spółką Tramwaje Warszawskie. Postanowili, że zanim wybudują tory tramwajowe do Wilanowa najpierw powstanie kolektor ściekowy.

Urzędnicy poszli po rozum do głowy. Podczas planowania budowy trasy tramwajowej do Wilanowa Tramwaje Warszawskie postanowiły dogadać się z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji, które wybudują specjalny kolektor ściekowy nim powstaną tory.

W środku nocy wiózł trójkę swoich znajomych. Był tak pijany, że ledwo stał

5 kwietnia spółki zawarły kontrakt na zaprojektowanie i wykonanie tej inwestycji w ul. Gagarina. Nad nowym kanałem dopiero powstanie linia tramwajowa. Będzie pełnił funkcję przepływowo-retencyjną. Jego zadaniem będzie odciążenie istniejącego kolektora Mokotowskiego oraz zapewnienie bezpiecznego transportu ścieków oraz wód opadowych w czasie intensywnych deszczy.

HANDEL ludźmi na wielką skalę! Ofiarami głównie BEZROBOTNI! Przestępcy zgotowali im PIEKŁO!

Obiekt będzie miał pojemność retencyjną ok. 6800 metrów sześciennych. W ramach kontraktu do połowy 2023 r. powinny zostać wykonane: odcinek grawitacyjny o średnicy wewnętrznej min. 2,80 m. o długości ok. 1,2 km od komory w rejonie ulicy Sułkowickiej na kolektorze Mokotowskim Bis do połączenia z Kolektorem nadbrzeżnym w ul. Czerniakowskiej.

Tragiczna CZOŁÓWKA pod Otwockiem! Jeden kierowca NIE ŻYJE, drugi jest w szpitalu!

Zadanie ma wykonać konsorcjum firm: Inżynieria Rzeszów S.A. (lider), Balzola Polska Sp. z o.o., Construcciones y Promociones Balzola S.A. Wartość umowy wynosi nieco ponad 190 mln zł brutto.

23 KILOGRAMY marihuany i wielka PLANTACJA pod Otwockiem! [GALERIA, WIDEO]

Umowa na budowę kolektora Mokotowskiego Bis jest realizowane w formule projektuj – buduj. Wykonawca w ciągu 34 miesięcy od daty podpisania umowy opracuje projekt oraz wybuduje kolektor.

W powietrze mogła WYLECIEĆ cała wieś! Ponad MILION litrów ZABÓJCZYCH odpadów pod Sochaczewem! [GALERIA]

W ramach tej samej umowy, poza kolektorem, zostaną ułożone także nowe tory tramwajowe w ramach przedsięwzięcia realizowanego przez Tramwaje Warszawskie. Taka realizacja zadania pozwoli też ograniczyć do minimum uciążliwości dla mieszkańców związane z pracami ziemnymi.

Lodówka pełna narkotyków! 25-latek chyba brał przykład z filmów [GALERIA]

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA BETONOWE TOROWISKO NA GROCHOWSKIEJ:

Super Raport 6 V (goście: Kosiniak-Kamysz, Giertych)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany