"Adasiu, jeszcze się kiedyś spotkamy". 25-latek przegrał walkę z COVID-19. Jego mama również

2021-05-04 9:54 Alicja Guz
Adasiu, jeszcze się kiedyś spotkamy. 25-latek przegrał walkę z COVID-19. Jego mama również
Autor: Pixabay "Adasiu, jeszcze się kiedyś spotkamy". 25-latek przegrał walkę z COVID-19. Jego mama również

Koronawirus wciąż zbiera śmiertelne żniwo. Z końcem kwietnia ofiarą podstępnej choroby padł 25-letni Adam Czwarno. Młody mężczyzna pracował jako bileter i kinooperator w Kinie Elektronik w Warszawie. Niestety, przegrał nierówną walkę z COVID-19. Na tym jednak nie koniec rodzinnej tragedii. Niedługo później zmarła jego mama. Ona również zmagała się z koronawirusem.

Młody pracownik kina przegrał walkę z COVID-19

Młody mężczyzna miał przed sobą całe życie. Niestety, podstępny koronawirus położył kres jego planom i nadziejom na lepszą przyszłość. Wieczorem 30 kwietnia media społecznościowe obiegła smutna informacja. Adam Czwarno przegrał walkę z COVID-19.

ZOBACZ TEŻ: 4.05.2021 Koronawirus w Polsce: Ile zakażeń we wtorek (4 maja)? Stan zachorowań w woj. mazowieckim [RAPORT KORONAWIRUS 4.05.2021]

Informację o śmierci 25-latka przekazali za pośrednictwem Facebooka jego koledzy z warszawskiego Kina Elektronik. W swoim wpisie nie kryli oni smutku i bólu. "Dziś dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Po długiej walce z Covid-19 odszedł nasz wspaniały Kolega - Adam Czwarno" - czytamy na Facebooku Kina Elektronik.

Pracownicy Kina Elektronik żegnają zmarłego kolegę

Pracownicy kina wspominali zmarłego kolegę. Nie zabrakło miłych i wzruszających słów. "Adaś pracował z nami od lat jako bileter i kinooperator, kochał kino i ludzi. Was zawsze witał uśmiechem i zagadywał o filmy, a nas raczył żartami i anegdotami z dziedziny historii, która była jego pasją. Miał zaledwie 25 lat i mnóstwo planów. Odszedł piękny, mądry, wrażliwy Człowiek" - napisali koledzy.

Wpis pracowników warszawskiego kina niesie za sobą również bardzo ważny apel do wszystkich warszawiaków. "W tym smutnym dniu prosimy Was tylko o jedno - zaszczepcie się i uważajcie na siebie" - apelują pracownicy Kina Elektronik.

Przeczytaj: Koronawirus: Szczepienia uczniów zapowiedziane! Minister Czarnek zdradza datę

Mama 25-latka również przegrała walkę z COVID-19

Śmierć 25-latka nie była jedyną tragedią dla jego bliskich. Jak przekazali pracownicy kina, również mama młodego mężczyzny zmagała się z COVID-19. Niestety, ona również przegrała nierówną walkę z chorobą. Poinformowała o tym jedna z osób komentujących wzruszający post na facebookowej stronie Kina Elektronik.

Gigantyczne kolejki do szczepień na placu Bankowym w Warszawie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE