Akcja "Dziecięce marzenie". Super Express spełnia marzenia dzieci!

2014-05-05 4:00

Akcja "Dziecięce marzenie" ruszyła na dobre! Z okazji Dnia Dziecka "Super Express" wraz z prezydent Hanną Gronkiewicz-Waltz i burmistrzami 11 dzielnic chce spełnić prośby najmłodszych warszawiaków. Wystarczy wyjawić je w listach do naszej redakcji. Autorzy najpiękniejszych otrzymają to, co dzieciaki lubią najbardziej - tablety, klocki Lego i kucyki Pony.

- Zapraszam wszystkie maluchy do wzięcia udziału w tej akcji. Chcemy spełnić wasze marzenia - zachęca Urszula Kierzkowska, burmistrz dzielnicy Wola, która wsparła akcję "Dziecięce marzenie". Odlotowe podarunki dla najmłodszych warszawiaków fundują również burmistrzowie Bemowa, Ursynowa, Wawra , Bielan, Białołęki, Wilanowa, Pragi-Południe, Rembertowa, Żoliborza, Mokotowa oraz prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Dzięki ich wsparciu będziemy mogli z okazji Dnia Dziecka uszczęśliwić aż 150 małych mieszkańców, których rodzice nie mogą sobie pozwolić na kupienie wyśnionych zabawek.

Zobacz: Richardson i Zamachowski wzięli ślub! TO PEWNE! Zobacz kto był na weselu ZDJĘCIA

Co zrobić, żeby zdobyć paczkę? To naprawdę nic trudnego. Wystarczy napisać do naszej redakcji list lub e-mail i zdradzić w nim swoje marzenie z okazji Dnia Dziecka. Do niego koniecznie należy dołączyć zdjęcie małego autora i wypełniony formularz zgłoszeniowy. Warto dodać także kolorowy rysunek, bo będziemy wybierać najpiękniejsze i najbardziej wzruszające historie. Listy można nadsyłać do 30 maja. Finał "Dziecięcego marzenia" odbędzie się w sobotę 31 maja na pikniku Warszawa Dzieciom na Podzamczu, zorganizowanym przez stołeczny Ratusz. Prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz wraz z burmistrzami rozda dzieciom m.in. tablety, kucyki Pony czy zestawy Lego. Dzieci, nie zwlekajcie i już dziś piszcie listy na adres redakcji: ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa, lub na adres e-mailowy dzieciecemarzenie@se.com.pl. Do listu dołączyć trzeba wypełniony formularz.

Wiadomości se.pl na Facebooku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają