Z paczki wystawały druciki

Akcja służb pod Pruszkowem. Podejrzana paczka między komisariatem a urzędem gminy

2022-12-05 15:40

Chwile grozy w Michałowicach pod Pruszkowem. Między budynkiem Urzędu Gminy a komisariatem policji ktoś zostawił paczkę, z której wystawały druciki. Na miejsce wezwane zostały służby, a teren został wygrodzony przez policjantów. Czy paczka była niebezpieczna? Czy stanowiła zagrożenie dla przebywających nieopodal ludzi?

Podejrzana paczka w Michałowicach

Informację o tajemniczej paczce zostawionej na parkingu w Michałowicach potwierdziła kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji. - Pracownik urzędu powiadomił służby o pakunku niewidomego pochodzenia na parkingu pomiędzy urzędem a komisariatem. Na miejsce wezwane zostały wszelkie służby. Policjanci zabezpieczyli teren. Straż pożarna, a także policyjni pirotechnicy sprawdzili, czy pakunek jest niebezpieczny - wyjaśniła policjantka w rozmowie z „Super Expressem”.

Na miejscu byli również ratownicy medyczni, którzy przyjechali karetką z MSWiA.

Głupi żart?

Na szczęście okazało się, że pomoc medyków nie była nikomu potrzebna. W tajemniczej paczce, która napędziła strachu mieszkańcom Michałowic, nie było bomby, ani innej niebezpiecznej zawartości. - Nie stwarzała zagrożenia - poinformowała kom. Karolina Kańka.

Zdjęcia z akcji pirotechników publikujemy w poniższej galerii zdjęć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają