Apteka dostarczy seniorom leki? TAK! Na dodatek ZA DARMO!

2020-03-19 15:59 IW
Koronawirus. Płock pomaga samotnym, niepełnosprawnym i seniorom! Ty też możesz!
Autor: AlessandraConte/cc0/Pixabay.com W związku z epidemią koronawirusa szczególna opieka m.in. seniorów

W trudnych czasach pandemii ciągle słyszymy - wspierajmy się. Jak się okazuje, to nie są tylko puste słowa. Starsi warszawiacy mogą liczyć na pomoc w dostarczeniu leków, czy maseczek.

Na klatkach warszawskich bloków coraz częściej pojawiają się informacje od mieszkańców o możliwości zrobienia zakupów np. w sklepie spożywczye. Coraz więcej osób chce pomagać w tych trudnych czasach. Swoją gotowość do pomocy wyrazili także warszawscy harcerze. W każdej chwili gotowi są wykupić leki, chleb czy mleko albo zatroszczyć się o domowego pupila starszych osób. Ale to nie wszystko. "Nie możesz wyjść z domu? Zadzwoń lub wyślij receptę, my przyjedziemy do ciebie" - taką informację można znaleźć w okolicach apteki przy ul. Drewnickiej w Ząbkach.

Warszawiaków czeka bieda? Potworna drożyzna w sklepach!

Apteka oferuje seniorom darmową dostawę pod same drzwi leków, produktów higienicznych, tego czego potrzebują. Wystarczy zadzwonić. Jeśli akurat czegoś nie ma w magazynie apteki, jej pracownicy zapewniają, że na pewno to zdobędą. Zadzwońcie lub napiszcie wiadomość na messenger lub sms co potrzebujecie, a ktoś od nas podjedzie z zamówieniem - 22 762 46 18. NIE POBIERAMY OPŁATY ZA DOSTAWĘ! - deklaruje apteka. 

TYLKO U NAS! Szpital na Banacha ZAMKNIĘTY! Przez bezmyślnego pielęgniarza!