Apteka dostarczy seniorom leki? TAK! Na dodatek ZA DARMO!

2020-03-19 15:59 IW
Koronawirus. Płock pomaga samotnym, niepełnosprawnym i seniorom! Ty też możesz!
Autor: AlessandraConte/cc0/Pixabay.com W związku z epidemią koronawirusa szczególna opieka m.in. seniorów

W trudnych czasach pandemii ciągle słyszymy - wspierajmy się. Jak się okazuje, to nie są tylko puste słowa. Starsi warszawiacy mogą liczyć na pomoc w dostarczeniu leków, czy maseczek.

Na klatkach warszawskich bloków coraz częściej pojawiają się informacje od mieszkańców o możliwości zrobienia zakupów np. w sklepie spożywczye. Coraz więcej osób chce pomagać w tych trudnych czasach. Swoją gotowość do pomocy wyrazili także warszawscy harcerze. W każdej chwili gotowi są wykupić leki, chleb czy mleko albo zatroszczyć się o domowego pupila starszych osób. Ale to nie wszystko. "Nie możesz wyjść z domu? Zadzwoń lub wyślij receptę, my przyjedziemy do ciebie" - taką informację można znaleźć w okolicach apteki przy ul. Drewnickiej w Ząbkach.

Warszawiaków czeka bieda? Potworna drożyzna w sklepach!

Apteka oferuje seniorom darmową dostawę pod same drzwi leków, produktów higienicznych, tego czego potrzebują. Wystarczy zadzwonić. Jeśli akurat czegoś nie ma w magazynie apteki, jej pracownicy zapewniają, że na pewno to zdobędą. Zadzwońcie lub napiszcie wiadomość na messenger lub sms co potrzebujecie, a ktoś od nas podjedzie z zamówieniem - 22 762 46 18. NIE POBIERAMY OPŁATY ZA DOSTAWĘ! - deklaruje apteka. 

TYLKO U NAS! Szpital na Banacha ZAMKNIĘTY! Przez bezmyślnego pielęgniarza!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE