Wstrząsające!

Atak maczetą na Woli! Jedna osoba ranna, sprawcy uciekli. Doszło do porachunków?

2024-05-15 16:57

Brutalna bójka na Woli. We wtorek (15 maja) przy ul. Dobrogniewa rozegrały się dantejskie sceny. Grupa mężczyzn pobiła się w pobliskim lesie. Uczestnicy bójki mieli być uzbrojeni w niebezpieczne narzędzia. Jedna osoba została ranna, jedna zatrzymana a pozostałe uciekły. Policja rozpoczęła obławę. Co dokładnie się tam wydarzyło?

Atak maczetą na Woli! Jedna osoba ranna, sprawcy uciekli. Doszło do porachunków?

Na razie niewiele wiadomo o samym zajściu. W Lasku na Kole doszło do bójki kilku osób. Wszyscy mieli przy sobie niebezpieczne narzędzia. Doszło do starcia, a jeden z mężczyzn został raniony, najprawdopodobniej maczetą. Potem wszyscy się rozbiegli. Dwie osoby przeskoczyły przez płot. Zauważył ich właściciel posesji, który wezwał policję. Rannym zaopiekowało się pogotowie. Drugiego z mężczyzn zatrzymała policja. Co najmniej kilka innych osób zdołało uciec.

Policja na razie nie udziela żadnych szerszych informacji w tej sprawie. - Potwierdzam zdarzenie o charakterze kryminalnym - powiedziała reporterowi "Super Expressu" Marta Sulowska z wolskiej policji. Funkcjonariusze cały czas szukają pozostałych mężczyzn.

Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że między dwiema grupami mogło dojść do pewnego rodzaju porachunków. Nie wiemy jednak na jakim tle. 

Testy do policji Multi Select 2023. Sprawdź, czy możesz zostać policjantem - cz. III

Pytanie 1 z 10
Chętnie czytam czasopisma techniczne

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki