Policja ujawnia

Atak nożownika w Lidlu w Markach. Nożownik podźgał dwie osoby. Policja zatrzymała 37-latka. Kim jest?

2023-02-06 9:35

Atak nożownika w Lidlu w Markach. Do przerażającego ataku doszło w piątek, 3 lutego. Do Lidla w Markach wpadł zamaskowany mężczyzna, który zaczął grozić kasjerce. Chciał, by bezbronna kobieta opróżniła kasetkę z pieniędzy. W jej obronie stanęli klienci stojący w kolejce do kasy. Wywiązała się szarpanina, podczas której dwóch mężczyzn zostało dotkliwie pociętych nożem. Sprawca uciekł. Dwa dni później, 5 lutego w niedzielę, policja zatrzymała 37-latka. Kim jest?

Atak nożownika w Lidlu w Markach. Dwie osoby ranne

Przez dwa dni poszukiwano nożownika, który zaatakował dwóch klientów w Lidlu w Markach. Mężczyzna wpadł do sklepu, miał zasłoniętą twarz, grożąc kasjerce nożem, kazał jej opróżnić kasetkę z pieniędzy. Na próbę rozboju zareagowali klienci, którzy stanęli w obronie bezbronnej kobiety. Doszło do szarpaniny, podczas której dwóch mężczyzn zostało pociętych nożem. Podejrzany uciekł z miejsca.

Złodziejowi nie udało się ukraść pieniędzy. Chwilę później pod sklepem zaroiło się od służb ratunkowych. Ratownicy przetransportowali poszkodowanych z ranami kłutymi do szpitala. Byli w stanie ciężkim. Jedna osoba miała rany cięte twarzy, druga, obrażenia na ciele.

Lidl Marki. Policja złapała nożownika

W poniedziałek, 6 lutego, policja w Wołominie przekazała nam najnowsze informacje w sprawie rozboju w Lidlu. – Mężczyzna został złapany w niedzielę (5 lutego red.) chwilę po godzinie 15 w Warszawie. To 37-letni obcokrajowiec. Zatrzymania dokonali kryminalni z komendy powiatowej policji w Wołominie – przekazała w rozmowie z „Super Expressem” mł. asp. Monika Kaczyńska.

Sonda
Czy kary za dokonanie rozboju powinny być wyższe?
Nagły atak zimy w Warszawie. Zasypane ulice stolicy
Nasi Partnerzy polecają