OBŁAWA ZA NAPASTNIKIEM

Makabra w popularnym markecie. Zamaskowany nożownik pociął dwie osoby. Agresor uciekł z miejsca zdarzenia

2023-02-05 13:40

Atak nożownika w popularnym markecie! W trakcie próby kradzieży gotówki ze sklepu, dwie osoby zostały poważnie dźgnięte nożem. Zamaskowany agresor chwilę po ataku uciekł z miejsca zdarzenia. Kilka minut później wokół sklepu dyskontowego zaroiło się od służb ratunkowych i policji. Trwa ustalanie okoliczności tego makabrycznego zdarzenia.

Marki. Atak nożownika na klientów popularnego marketu

Policjanci poszukują mężczyzny, który zaatakował dwie osoby w sklepie znanej sieci przy ul. Piłsudskiego w Markach. Do makabry doszło w piątek, 3 lutego. W okolicach godziny 21 do policji wpłynęło zgłoszenie o napadzie w sklepie. Nieznany, zamaskowany sprawca próbował ukraść pieniądze z kasetki.

Wstępne ustalenia w sprawie rozboju przekazała Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. – Na terenie Marek, w jednym ze sklepów do kasjerki podszedł mężczyzna z zasłonięta twarzą. Groził jej przedmiotem, którzy przypominał nóż. Mężczyzna zażądał wydania pieniędzy – poinformowała policjantka.

Na próbę rozboju zareagowali klienci. Doszło do szarpaniny z agresorem. Zamaskowany mężczyzna pociął dwie osoby i uciekł z miejsca zdarzenia. Złodziejowi nie udało się ukraść pieniędzy. Chwilę później pod sklepem zaroiło się od służb ratunkowych. Ratownicy przetransportowali poszkodowanych z ranami kłutymi do szpitala. Byli w stanie ciężkim. Jedna osoba miała rany cięte twarzy, druga, obrażenia na ciele.

W sklepie pracowali policyjny technicy. Zbierali ślady. Funkcjonariusze ustalają okoliczności tego zdarzenia, ale również próbują ustalić kto zaatakował bezbronną kasjerkę. Zapytaliśmy policjantkę z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji o stan zdrowia poszkodowanych.

 Na ten temat nigdy się nie wypowiadamy. Mogę jedynie przekazać, że poszkodowani żyją. Policjanci nadal prowadzą swoje działania – dodała Wersocka.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że to był pierwszy dzień w pracy kasjerki, której grożono nożem. Kobieta powiedziała, że już więcej w pracy się nie pojawi.

Sonda
Czy kiedykolwiek groził Ci ktoś, że Cię zabije?