Atak padaczki w metrze. Śmigłowiec LPR lądował w centrum Warszawy

2021-11-22 11:21

Przed godziną 10 ruch pociągów drugiej linii metra na Rondzie ONZ został wstrzymany. Na stacji doszło do dramatycznych scen. Jeden z pasażerów dostał ataku padaczki. Przez kilkanaście minut wstrzymany był ruch pociągów metra. Na miejsce wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W poniedziałek, 22 listopada, Przed godziną 10 ruch pociągów drugiej linii metra został wstrzymany. Na stacji rozegrały się dramatyczne sceny. W pewnym momencie ciałem jednego z pasażerów zaczęły wstrząsać konwulsje. Przerażeni ludzie wezwali pomoc, na czas akcji wstrzymano ruch pociągów. - Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR, jednak nie miał jak wylądować - przekazała Monika Nawrat ze stołecznej policji.

Po kilku minutach maszyna wylądowała w pobliżu ul. Towarowej. Jak możemy przeczytać w komunikacie WTP pociągi linii metra M2 kursowały w pętlach: Trocka - Rondo ONZ oraz Księcia Janusza ↔ Rondo Daszyńskiego. Wprowadzono autobusową komunikację zastępczą. Autobusy nr 105 i 178 zostały skrócone do Ronda Daszyńskiego. Kurs autobusów linii 255 zostały wydłużone do ronda ONZ.

Pijany kierowca ukraińskiego busa jechał pod prąd na autostradzie i spowodowała wypadek

Utrudnienia w metrze. Ile potrwają?

Metro warszawskie nie było w stanie określić, jak długo mogą potrwać utrudnienia. - Nie wiemy ile potrwają utrudnienia w kursowaniu pociągów linii M2 - przekazała rzeczniczka mera, Anna Bartoń. O godzinie 11 na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego pojawił się jednak komunikat o wznowieniu ruchu pociągów.

Sonda
Czy komunikacja miejska w Warszawie działa dobrze?