Atak zimy w Warszawie. Pierwszy śnieg 23.11.2021, armagedon na ulicach

2021-11-23 9:03
Wiemy, kiedy w Warszawie spadnie pierwszy śnieg! Złowieszcze prognozy
Autor: Pixabay Wiemy, kiedy w Warszawie spadnie pierwszy śnieg! Złowieszcze prognozy

Zaczęło się, w Warszawie spadł pierwszy śnieg, 23.11.2021. Co prawda synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiadali opady śniegu, jednak nikt nie spodziewał się ich tak szybko! We wtorek, 23 listopada, za oknami zaczął padać śnieg. Uwaga kierowcy, w związku z opadami może być ślisko. Sytuacja na drogach zmienia się diametralnie.

Pierwszy śnieg w Warszawie 23.11.2021. Do kiedy będzie padać?

Zima zaskoczyła w tym roku kierowców! Meteorolodzy zapowiadali pierwsze opady dopiero na 28 listopada, jednak pogoda spłatała wszystkim figla. Na drogach momentalnie zrobiło się ślisko, więc kierowcy zwolnili. Opady śniegu i śniegu z deszczem, które nawiedziły stolicę sprawiły nie lada niespodziankę  mieszkańcom stolicy.

To zdecydowanie czas, żeby sięgnąć już po puchowe kurtki i ciepłe płaszcze. Deszcz i deszcz ze ze śniegiem, to aura, która wymaga ciepłej odzieży. Wszelkie prognozy mówią, że najwyższy czas przyzwyczaić się do takiego ubioru, gdyż chłodna aura może z nami pozostać na długo.

Miasta sparaliżowane przez śnieg

Jeszcze w poniedziałek, 22 listopada, synoptycy zapowiadali, że pierwszy śnieg spadnie dopiero na przełomie listopada i grudnia. Jednak to nie pierwszy raz, gdy kapryśna aura zaskoczyła kierowców w stolicy. Drogowcy jednak nie wyjechali dziś na ulice. - Dziś w Warszawie nie było potrzeby, żeby posypywarki wyjechały do akcji. Temperatury powietrza i nawierzchni jezdni były dodatnie - przekazała Zofia Kłyk z Zarządu Oczyszczania Miasta.

Sonda
Czy czekasz na zimę i śnieg?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE