Autobusy zderzyły się w Warszawie. 10 osób rannych

i

Autor: Tadeusz Mróz

Huk, trzask i brzęk tłuczonego szkła

Autobusy zderzyły się w Warszawie. Katastrofa pod wiaduktem na Saskiej. Są ranni

2023-02-23 22:39

Dwa autobusy miejskie zderzyły się w Warszawie. Do katastrofy doszło w alei Stanów Zjednoczonych, przy wiadukcie Saskiej. Są ranni pasażerowie. Na miejscu karetki pogotowia, służby techniczne i policja. Osiem osób zostało odwiezionych do szpitali

Groźny wypadek na warszawskiej Pradze-Południe. Po godzinie 20.30 w czwartek (23 lutego) w al. Stanów Zjednoczonych zderzyły się dwa autobusy. Huk i brzęk tłuczonego szkła. Pasażerami dwóch autobusów miejskich szarpnęło gwałtownie. Niektórzy poupadali na podłogę. Autobusów linii 514 uderzył w tył autobusu 502, gdy ten stanął akurat na przystanku Saska.

– Są osoby poszkodowane. Trwa udzielanie im pomocy – potwierdza policja. Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej i sześć karetek pogotowia.

Na miejsce dotarł reporter "Super Expressu".  – Poszkodowanych było 11 osób, w tym dwie lekko. Pozostałe osoby są opatrywane w karetkach. Jak się dowiedzieliśmy, nie są to na szczęście groźne rany, wszyscy pasażerowie są przytomni – informuje nasz dziennikarz.

Pasażerowie - jak się dowiadujemy  - mieli urazy głowy, szyi i pleców.

Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Policja wyłączyła z ruchu buspas trasy Łazienkowskiej w kierunku centrum.

Po 20.30 ZTM poinformował, że "z powodu zdarzenia w al. Stanów Zjednoczonych zawieszone zostało funkcjonowanie przystanku Saska 01 w al. Stanów Zjednoczonych w kierunku centrum".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany