Awantura na meczu Polonii Warszawa z Pogonią Siedlce. Doszło do bójki. Zatrzymano 15 pseudokibiców

i

Autor: WIKIPEDIA, SHUTTERSTOCK Awantura na meczu Polonii Warszawa z Pogonią Siedlce. Doszło do bójki. Zatrzymano 15 pseudokibiców

MASAKRA PODCZAS MECZU

Awantura na meczu Polonii Warszawa z Pogonią Siedlce. Doszło do bójki. Zatrzymano 15 pseudokibiców

2022-07-26 19:23

Podczas ostatniego meczu piłki nożnej, w którym brały udział Polonia Warszawa i Pogoń Siedlce, doszło do masakry! Pomiędzy kibicami przeciwnych drużyn rozpoczęła się bójka. Zatrzymano 15 przyjezdnych pseudokibiców. Wszyscy usłyszeli już zarzuty udziału w bójce. Grozi im za to nawet do 3 lat więzienia!

Podczas meczu piłki nożnej doszło do bójki

Do makabrycznej bójki pomiędzy kibicami Polonii Warszawa i Pogoni Siedlec doszło w sobotę 23 lipca w trakcie pierwszej połowy meczu. Cała akcja rozpoczęła się mniej więcej w okolicach godziny 17:40 w strefie buforowej odgradzającej płytę boiska i ogrodzenie zewnętrzne obiektu.

Kibice przyjezdni, którzy po zidentyfikowaniu przez ochronę przekroczyli bramki stadionu, nie zajęli wyznaczonych miejsc, ale wtargnęli w strefę buforową stadionu, gdzie doszło do bójki pomiędzy nimi, a kibicami miejscowymi, którzy zeszli z wcześniej zajętych miejsc na strefie kibica – przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową mł. asp. Małgorzata Mazurek-Pawlik z siedleckiej policji.

Podczas meczu interweniowała policja. – Aby przywrócić ład i porządek, mundurowi zmuszeni byli do użycia środków przymusu bezpośredniego w postaci gazu i pałek służbowych – dodała policjantka.

CZYTAJ TEŻ: Horror w Siedlcach. Pobita 91-latka leżała na balkonie i wzywała pomocy

Zatrzymano 15 pseudokibiców

W związku z akcją podczas meczu zatrzymano 15 przyjezdnych pseudokibiców. Wszystkim zostały przedstawione zarzuty udziału w bójce. Za ten czyn grozi im nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Dwóch zatrzymanych miejscowych kibiców po przesłuchaniu zostało wypuszczonych do domu.

Policjanci zabezpieczają monitoring boiskowy oraz ten z policyjnych kamer w celu ustalenia i zatrzymania kolejnych osób, które brały udział w bójce.

NIE PRZEGAP: Śmierć matki i dwóch synów w Siedlcach. Wiedzieli, że umierają. Dlaczego nie reagowali?

Sędzia meczu Igi Świątek o spotkaniu z Rosjanką
Sonda
Czy Polonia Warszawa wróci do ekstraklasy?
Nasi Partnerzy polecają