Chłopak dziewczyna kuchnia

i

Autor: SHUTTERSTOCK Chłopak dziewczyna kuchnia

Awantura na Targówku. Dziewczyna tak go rozsierdziła, że nie wytrzymał. Potem zrobił TO

2020-12-15 11:50

W złości człowiek robi różne dziwne rzeczy. Za niektóre przychodzi jednak później słono zapłacić. Przekonał się o tym 25-latek z Targówka, który podczas kłótni z dziewczyną nie potrafił utrzymać swoich nerwów na wodzy. Co prawda negatywne emocje skutecznie rozładował, ale teraz grozi mu kilka lat więzienia. Co tam się wydarzyło?

Poważna kłótnia na Targówku

Czasami nie sposób opanować buzujących emocji. One muszą po prostu znaleźć ujście. Przekonała się o tym pewna para z warszawskiego Targówka. Doszło między nimi do poważnej kłótni, w trakcie której po pomieszczeniu latały różne przedmioty. Niestety, nie chodziło tu jednak o rzucanie talerzami. Na podłodze lądowały drogie sprzęty. - Kobieta zgłosiła Policji, że jej partner podczas kłótni rzucił laptopa i telefon komórkowy na podłogę, przez co przedmioty zostały całkowicie zniszczone - przekazała mł. asp. Irmina Sulich z policji na Targówku.

Słono zapłaci za wybuch złości

Ten wybuch złości słono będzie kosztował młodego mężczyznę. Straty oszacowano na 1800 zł. - 25-latek swój występek uzasadnił złością i zdenerwowaniem. Mieszkaniec dzielnicy przyznał się do zarzucanego mu czynu - wyjaśniła mł. asp. Sulich. Teraz grozi mu nawet więzienie! Za zniszczenie cudzego mienia przewidywana jest bowiem kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zaatakowali za tęczową maseczkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE