Nieporęt: Co za pasja do ogrodnictwa! 55-latka stworzyła imponującą plantację [GALERIA]

2020-12-15 11:24
Nielegalna pasja wyszła na jaw. 55-latka stworzyła potężną uprawę
Autor: KPP W PIASECZNIE Nielegalna pasja wyszła na jaw. 55-latka stworzyła potężną uprawę

Ależ odkrycie. Policjanci z Piaseczna natrafili na ogromną plantację konopi indyjskich. 55-latka hodowała niemal sto krzewów. Swoją plantację wyposażyła w specjalne sprzęty, które miały stworzyć dogodne warunki nielegalnym roślinom.

Policjanci ujawnili w jednym z domów jednorodzinnych ogromną plantację konopi indyjskich. Było tam niemal sto krzewów, które hodowała 55-letnia kobieta. Zapalona ogrodniczka została zatrzymana na terenie gminy Piaseczno, gdzie znaleziono przy niej sporą ilość narkotyków. Mundurowi skontrolowali różniej jej dom, w którym hodowała niedozwolone rośliny. Jak się okazało kobieta bardzo troskliwie opiekowała się krzewami. - Łącznie zabezpieczono 93 rośliny, znajdujące się na różnym etapie wzrostu. Namioty były wyposażone w ogrzewanie i wentylację. O stan plantacji dbały licznie zgromadzone środki ochrony roślin - relacjonuje nadkom. Jarosław Sawicki. 

Również w domu policjanci znaleźli sporą ilość suszu. Łącznie było to 420 gramów. Kobieta usłyszała już prokuratorskie zarzuty i trafiła do aresztu śledczego. Spędzi tam najbliższe trzy miesiące. Za takie przestępstwo grozi jej nawet 8 lat wiezienia. 

Super Raport 14.12 (Goście: Witold Waszczykowski - eurodeputowany PiS, były szef MSZ oraz Paweł Kowal - Koalicja Obywatelska)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE