Awaria Facebooka 13.03.2019. Dlaczego Facebook nie działa? [AWARIA FACEBOOK DZIŚ]

2019-03-14 13:31
Awaria Facebooka 13.03.2019. Dlaczego Facebook nie działa? [AWARIA FACEBOOK DZIŚ]
Autor: Simon Steinberger, pixabay.com Awaria Facebooka 13.03.2019. Dlaczego Facebook nie działa? [AWARIA FACEBOOK DZIŚ]

Awaria Facerbooka 13.03.2019. Internauci w całej Polsce zgłaszają problemy z Facebookiem i informują nas, że Facebook nie działa 13.03.2019. Jak donoszą użytkownicy - są problemy z dodawaniem postów, komentowaniem, czy reagowaniem na wpisy. Problemy ma też Messenger.

Awaria Facebooka 13.03.2019. Dlaczego Facebook nie działa?

Awaria Facebooka. Z informacji, które przekazuje system downdetector.pl wynika, że awaria Facebooka dziś dotyczy użytkowników na całym świecie. Problemy mają nie tylko użytkownicy w Polsce, ale także w Europie, Ameryce Południowej i Północnej. 

Facebook nie działa. Co się stało? "Facebook jest teraz nieaktywny"

Na razie nikt nie podaje oficjalnych informacji o awarii Facebooka. Najprawdopodobniej są to chwilowe problemy. Użytkownicy relacjonują:

- Wywaliło mnie z Facebooka i nie mogę się ponownie zalogować. Od 40 minut próbuje i nic - napisała Ela. - Najpierw nie działało dodawanie komentarzy, potem wiadomości i postów.

Czytaj także: Kość bioniczna - wynalazek studentów PW to ogromna szansa dla medycyny! [AUDIO, WIDEO]

- Korzystanie z Facebooka wkrótce znów będzie możliwe. Facebook jest teraz nieaktywny ze względu na konieczne prace serwisowe, ale powinien być dostępny za parę minut. W międzyczasie przeczytaj więcej informacji na temat przyczyn wyświetlania tego komunikatu. Dziękujemy za cierpliwość podczas oczekiwania na wprowadzenie udoskonaleń - taki komunikat pojawia się niektórym użytkownikom po awarii Facebooka. 

Awaria Facebooka 13.03.2019. Czy to wirus?

- Przy próbie logowania na FB Kaspersky wykrył i zablokował podejrzany odnośnik - poinformował jeden z internautów w serwisie downdetector.pl. Czy awaria Facebooka 13.03.2019 jest spowodowana groźnym wirusem? Najprawdopodobniej są to problemy z serwerem, a Facebook nie jest zainfekowany żadnym wirusem.

Czytaj także: Ekstremalna Droga Krzyżowa 2019. Z Warszawy do Modlina

Awaria Facebooka dziś. Kiedy Facebook zacznie działać?

Na razie nie wiadomo jak długo potrwa usuwanie awarii Facebooka.

Pasażer "na gapę" w warszawskim tramwaju. Zobacz wideo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE