Taśma policyjna, zdjęcie poglądowe

i

Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI/ SUPER EXPRESS Taśma policyjna

Groza

Baboszewo. Makabra w urzędzie gminy. Zwłoki 43-latka w piwnicy

2023-11-28 20:31

Wstrząsające wieści! W piwnicy urzędu gminy pod Płońskiem pracownik znalazł zwłoki mężczyzny! Na miejsce przyjechał prokurator, a śledczy badają sprawę tego tajemniczego zgonu. Zmarły był mieszkańcem gminy Baboszewo. Teraz ciało trafiło do prosektorium i ma zostać poddane sekcji. Jak doszło do tej makabry?

Zwłoki 43-latka w piwnicy urzędu gminy. Makabryczne odkrycie

To historia, jak z najgorszego koszmaru. Rozegrała się Baboszewie pod Płońskiem. We wtorek (28 listopada) gminny urzędnik musiał doznać prawdziwego szoku, gdy zszedł do piwnicy budynku, w którym pracuje. O sprawie pilnie powiadomił policję, a ta prokuraturę. Zwłoki należały do 43-letniego mieszkańca gminy Baboszewo. - Ujawnił je jeden z pracowników urzędu. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności. Zwłoki zostały zabezpieczone w prosektorium - powiedziała w rozmowie z Polską Agencja Prasową kom. Drężek-Zmysłowska z płońskiej policji.

Jak doszło do tej tragedii? Szczegóły dotyczące śmierci 43-latka ma wyjaśnić wszczęte w tej sprawie śledztwo. Prokuratura bierze pod uwagę wersję o targnięciu się przez nieszczęśnika na własne życie. Jak podaje PAP urzędnicy z Baboszewa zapewniają, że zmarły nie był ich pracownikiem. Ostatni raz miał być widziany dzień wczaśniej.

Potrzebujesz pomocy? Nie jesteś sam!

Jeżeli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 - CAŁODOBOWY - Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 - CAŁODOBOWY - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 - CAŁODOBOWY - Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 - CAŁODOBOWY - Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 - CAŁODOBOWY - Numer alarmowy w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia
Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Nasi Partnerzy polecają