Utrudnienia

Będą przerwy w dostawie prądu w Warszawie. Znamy konkretne daty i miejsca [LISTA ADRESÓW]

2023-01-18 20:12

Część mieszkańców Warszawy czekają utrudnienia. W najbliższych dniach w niektórych rejonach miasta mieszkańcy będą musieli poradzić sobie bez prądu. Planowane są jego czasowe wyłączenia. Które miejsca zostaną na pewien czas odcięte od dostaw prądu? Jak długo nie będzie dostarczana energia elektryczna? Z czego wynikają te utrudnienia? Sprawdź!

Planowane wyłączenia prądu w Warszawie

Najbliższe styczniowe dni przyniosą mieszkańcom Warszawy niemałe utrudnienia. I nie będą to utrudnienia panujące na drogach. W niektórych dzielnicach miasta planowane są czasowe wyłączenia prądu. W związku z tym mieszkańcy stolicy powinni przygotować się na co najmniej kilka godzin bez energii elektrycznej. Warto mieć na uwadze, że bez prądu nie będzie działała ani lodówka, ani telewizor, ani telefon, jeśli go zawczasu nie naładujemy.

Gdzie wyłączą prąd w Warszawie?

Na szczęście problemy z prądem nie dotkną wszystkich osób mieszkających w stolicy. Planowane wyłączenia energii elektrycznej obejmą jedynie niektóre ulice i budynki. Informacje o planowanych wyłączeniach prądu w Warszawie podał Stoen Operator. Dla ułatwienia przygotowaliśmy szczegółowy informator. W poniższej galerii zebraliśmy adresy, daty i godziny zapowiadanych utrudnień. Koniecznie sprawdź, czy prądu zabraknie również u Ciebie! Przygotuj się, by brak energii elektrycznej nie był niemiłą niespodzianką.

Sonda
Czy kiedyś odłączono Ci prąd lub gaz?
Nasi Partnerzy polecają