Bezczelna napaść na staruszkę w szpitalu. Okradła 93-latkę leżącą na oddziale

2019-06-24 13:14
Policja szuka tej kobiety
Autor: policja

Policja poszukuje kobiety, mogącej mieć związek z rozbojem w szpitalu. 31 maja około godziny 18.20, nieznana do tej pory osoba, okradła leżącą na sali 93-latkę. Wizerunek podejrzewanej zarejestrowały kamery monitoringu.

To trwało dosłownie chwilę. Jak mówi Karol Cebula z policji na Ochocie, złodziejka weszła do sali i wymieniła kilka kurtuazyjnych zdań ze staruszką. - Po krótkiej rozmowie z pokrzywdzoną, prysnęła w jej kierunku gazem pieprzowym, a następnie zabrała jej torebkę i uciekła - relacjonuje rzecznik policji z Ochoty.

Czytaj też o libacji przed prokuraturą na Pradze-Północ.

W szpitalu zamontowane są kamery monitoringu, dlatego bardzo szybko ustalono wizerunek kobiety, która może mieć związek ze sprawą.

- Wszyscy, którzy ją rozpoznają, lub mają jakiekolwiek informacje na jej temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 93 50 lub (22) 603 93 51. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl - podsumowuje Cebula.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE