Biedronka

i

Autor: Marek Kudelski/Super Express Biedronka

Co z zakupami w święta?

Biedronki w Warszawie podjęły decyzję o otwarciu sklepów. Klienci mogą się zdziwić

2022-12-23 21:52

Najpopularniejsza sieć sklepów w Polsce, czyli Biedronka podjęła decyzję w sprawie otwarcia sklepów w Boże Narodzenie 2022. Wiele osób robi zakupy świąteczne na ostatnią chwilę i może się okazać, że w trakcie świąt zabraknie jakiejś ważnej rzeczy. Co wtedy? Czy w święta bożonarodzeniowe będzie można zrobić w Warszawie zakupy?

Warszawa. Biedronka podjęła decyzję. Klienci mogą się zdziwić

Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami handel w niedziele oraz poszczególne święta podlega ograniczeniom. Dlatego też przed świętami lepiej przejrzeć szafki oraz lodówkę i sporządzić listę potrzebnych artykułów, bo w Boże Narodzenie 2022, drugi dzień świąt i Nowy Rok, większość sklepów będzie zamknięta. Wyjątkiem jest sytuacją, w której za kasą sklepową stanie właściciel. Jednak takie sytuacje rzadko się zdarzają i zazwyczaj 25 i 26 grudnia większość świętuje.

W Wigilię sklepy Biedronka będą czynne do godziny 13. Warto więc wybrać się na ostatnie, przedświąteczne zakupy z samego rana. Jeśli zaśpimy, może się okazać, że utkniemy na dobre w kolejkach i nie zdążymy załatwić ważnych spraw. Co ze świętami. Czy Biedronki też będą wtedy otwarte? Niestety, nie mamy dobrych wieści dla miłośników zakupów. Biedronki będą w święta zamknięte. Szczegółowe informacje dotyczące godzin pracy są dostępne w poszczególnych placówkach oraz na stronie www.biedronka.pl/sklepy, a także w aplikacji mobilnej.

Sonda
Kiedy robisz zakupy świąteczne?
Nasi Partnerzy polecają