Bilet warszawski z Polregio

i

Autor: Flickr, CC, 2018, Fot. Janusz Jakubowski "Bilet warszawski z Polregio"

Bilet na pociąg będzie ważny w komunikacji miejskiej w Warszawie!

2019-06-26 10:37

"Bilet warszawski z Polregio" to nowa oferta Przewozów Regionalnych. Umożliwia pasażerom pociągów darmowe przejazdy komunikacją miejską w Warszawie. Sprawdź, jakie warunki należy spełnić.   

Trzeba zacząć lub skończyć podróż w Warszawie - to jedyne warunki, które należy spełnić, aby za darmo podróżować komunikacją miejską w Warszawie na  podstawie biletu na pociąg Polregio. 

Oferta będzie obowiązywać we wszystkich środkach komunikacji miejskiej: 

  • autobusach,
  • tramwajach,
  • metrze,
  • SKM. 

Podróżny będzie uprawniony do przejazdów przez 75 minut w 1 strefie i przez 90 minut w 1 i 2 strefie biletowej. 

Warunki oferty

Pasażer powinien posiadać przy sobie bilet na pociąg oraz wydany do niego "Bilet warszawski z Polregio". Osoba podróżująca koniecznie musi dopisać na  bilecie warszawskim godzinę, o której rozpoczął podróż środkiem komunikacji miejskiej. Z oferty można skorzystać w ciągu 12 godzin przed wyjazdem lub po przyjeździe pociągu Polregio, na który zakupiono bilet. Akcja "Bilet warszawski z Polregio" będzie obowiązywać od 1 lipca. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE