Bliski współpracownik Dudy zakażony KORONAWIRUSEM. To minister Adam Kwiatkowski

2020-08-28 12:03
Adam Kwiatkowski
Autor: Jan Bielecki Adam Kwiatkowski

Koronawirus może dopaść każdego, nawet polityków. Bliski pracownik prezydenta Andrzeja Dudy, sekretarz stanu Adam Kwiatkowski, zaraził się koronawirusem. O sytuacji minister Kwiatkowski sam powiadomił na Twitterze. Co z prezydentem i pierwszą damą?

40 dni uwięzienie na kwarantannie. Dziadek z koronawirusem nie może brać chemioterapii

COVID-19 można zarazić się wszędzie. Lekarze mówią, że koronawirusa można przejść bezobjawowo. Nie w tym przypadku! Test na koronawirusa znanego polityka wskazał wynik pozytywny. Mógł on mieć kontakt z prezydentem Andrzejem Dudą, bądź innymi ważnymi politykami.

KORONAWIRUS! Paranoja w Ursusie! Uczniowie zamiast na apel mają stawić się w kościele na mszy!

Bliski współpracownik Andrzeja Dudy czuł bóle i dyskomfort przy oddychaniu. Zdecydował się na poddanie testowi na koronawirusa. Wyniki zszokowały wszystkich! - Otrzymałem wynik, jestem zarażony na COVID 19  - informuje Adam Kwiatkowski, sekretarz stanu w kancelarii Andrzeja Dudy.

Warszawa: Wojna śmieciowa na osiedlach! Ludzie podrzucają sobie odpady! [GALERIA, WIDEO]

Czy mężczyzna miał kontakt z kimś z otoczenia prezydenta, albo z samym prezydentem?

- zaznaczam ze nie miałem i nie mam kontaktu osobistego z żadnym ze współpracowników KPRP - wyjaśnia od razy Adam Kwiatkowski. Co ucina spekulacje, że Prezydent RP może też być zakażony COVID-19

Co z jego zdrowiem i gdzie doszło do zakażenia?

- Czuje się dobrze - proszę o uszanowanie mojej Rodziny i mnie szczególnie w najbliższym czasie - będę Was informował, jak rozwija się sytuacja - dodaje. Z opublikowanych informacji wynika, że Adam Kwiatkowski zaraził się wirusem na wakacjach! Jak polityk wracał z wakacji? Czy jechały z nim inne osoby? Tej informacji już nie podał. Miejmy nadzieję, że odpowiednie służby zajmą się tą sprawą, żeby wirus się jeszcze bardziej nie rozprzestrzenił.

Zobacz post, który wystosował polityk:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE