Horror na DK 62. Kierowca bmw zakleszczony w zmiażdżonym bmw. Nie przeżył

i

Autor: Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Mazowieckim Horror na DK 62. Kierowca bmw zakleszczony w zmiażdżonym bmw. Nie przeżył

DK 62

Bmw zmiażdżone, kierowca nie żyje. Policja wystosowała pilny apel

2022-12-08 11:14

Potworny wypadek na dk 62 w powiecie nowodworskim. 12 listopada w miejscowości Wygoda Smoszewska doszło do zderzenia osobowego bmw z samochodem ciężarowym. Życia 45-letniego kierowcy osobówki nie udało się uratować. Zginął w zmiażdżonym aucie. Blisko miesiąc od tragicznego wypadku policja zaapelowała do świadków zdarzenia.

Horror na dk 62 w Wygodzie Smoszewskiej

Koszmar rozegrał się przed południem 12 listopada na drodze krajowej 62 między Nowym Dworem Mazowieckim a Wyszogrodem. Około godz. 10:30 służby dostały informację o wypadku. W miejscowości Wygoda Smoszewska w gminie Zakroczym osobowe bmw zderzyło się z samochodem ciężarowym marki Scania.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zderzenia pojazdów doszło, gdy kierowca bmw, jadąc w kierunku Płocka, podczas manewru wyprzedzania, uderzył czołowo w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę.

Wypadek okazał się tragiczny w skutkach. O ile kierowca scani wyszedł ze zderzenia bez szwanku, to 45-letni kierujący bmw nie miał tyle szczęścia. - Gdy strażacy przybyli na miejsce kierowca samochodu osobowego był nieprzytomny i zakleszczony z pojeździe - przekazał nam wówczas mł. kpt. Paweł Plagowski ze straży pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

Strażacy wyciągnęli rannego ze zmiażdżonego auta i przekazali pod opiekę ratownikom. Niestety, życia 45-latka nie udało się uratować. Lekarz stwierdził jego zgon.

Policja szuka świadków wypadku w Wygodzie Smoszewskiej

Szczegółowe okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku wyjaśniają policjanci. Blisko miesiąc od zdarzenia funkcjonariusze z Nowego Dworu Mazowieckiego opublikowali prośbę, do wszystkich świadków wypadku.

"Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek i mogą pomóc w ustaleniu jego okoliczności, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Paderewskiego 3, tel. całodobowy 47 72 44 901 lub 47 72 44 213" - apelują policjanci.

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Nasi Partnerzy polecają