Bomba w samolocie! Pasażerowie przeżyli chwile grozy w powietrzu

i

Autor: materiały prasowe/LOT Bomba w samolocie! Pasażerowie przeżyli chwile grozy w powietrzu

Warszawa: Bomba w samolocie! Pasażerowie przeżyli chwile grozy w powietrzu

2022-04-20 14:37

Pasażerowie podróżujący samolotem LOT-u na trasie z Warszawy do Pragi przeżyli chwile grozy. Lotnisko im. Vaclava Havla w Pradze odebrało anonimową informację o ładunku wybuchowym na pokładzie samolotu. Po wylądowaniu pasażerowie zostali ewakuowani, a służby sprawdzają prawdziwość tych informacji.

Jeden z pasażerów feralnego lotu z Warszawy do Pragi udostępnił w mediach społecznościowych informacje dotyczącą groźnej sytuacji, która wydarzyła się jeszcze w powietrzu. – Podobno na pokładzie samolotu LOT jest bomba, ciekawe jak z innymi, ale teraz stoimy na pasie w Pradze i czekamy na służby – czytamy w komunikacie na Twitterze.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Awaryjne lądowanie na Lotnisku Chopina! Samolot zawrócił zaraz po starcie

Władze lotniska im. Vaclava Havla w Pradze odebrały anonimową informację na temat potencjalnego zagrożenia w samolocie PLL LOT, wykonującym rejs LO527 z Warszawy do Pragi. Na pokładzie samolotu znajdowało się 58 pasażerów i 4 członków załogi. Samolot bezpiecznie wylądował o godzinie 12:06, po czym służby lotniskowe rozpoczęły czynności sprawdzające – przekazało portalowi Onet biuro prasowe LOT.

Pasażerowie, którzy podróżowali samolotem musieli pozostawić swoje bagaże w środku. Teraz wszyscy czekają na zakończenie akcji służb.

Sonda
Czy leciałaś/eś kiedykolwiek samolotem?