Brutalny napad pod Warszawą. SPRAWCA jest na wolności

2019-12-03 13:55 md
Mężczyzna poszukiwany przez policję
Autor: policja

Brutalny napad i pobicie na ulicy Piłsudskiego w Józefowie. Mieszkaniec Otwocka został zaczepiony, pobity, doprowadzony do stanu bezbronności i okradziony przez nieznanego mężczyznę, który mógł posługiwać się językiem rosyjskim. Policja opublikowała jego portret pamięciowy z prośbą o pomoc.

Wszystko wydarzyło się późnym wieczorem 25 października.  - Napastnik, wskazany jako ten, który zaatakował i okradł pokrzywdzonego, był wysoki, muskularnej budowy ciała, ubrany w ciemną bluzę, prawdopodobnie z logo „Adidas” i spodnie dresowe - podaje nadkom. Daniel Niezdropa z policji w Otwocku.

Mężczyzna uciekł po tym jak okradł przechodnia. Teraz jest poszukiwany przez funkcjonariuszy. Śledczy stworzyli jego portret pamięciowy który publikujemy powyżej.  

- Policjanci prowadzą czynności wykrywcze w tej sprawie, jednak apelują, aby w przypadku posiadania istotnych informacji, przekazać je prowadzącemu sprawę. Wszelkie informacje można przekazywać pod nr.  tel. 22 604 16 08 do prowadzącego postępowanie asp. Michał Chwieduk, lub pod tel. 22 789 21 07 lub 22 604 18 71 dyżurnemu Komisariatu Policji w Józefowie - podsumowuje Niezdropa.

Zobacz też SUPERTEMAT : Koszmar na Ursynowie! Kobieta terroryzuje mieszkańców dwóch bloków