Tego jeszcze nie było!

"Siódemka" jak wielki kebab. Rozrzucone mięso na S7 po wypadku chłodni

Niecodzienny widok na rasie S7 w miejscowości Stare Kosiny pod Mławą. W poniedziałek, 28 listopada, po zderzeniu dwóch pojazdów, na drogę posypały się kebaby! A dokładniej zamrożone mięso przeznaczone na ten turecki przysmak. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i uprzątnęli rozrzucony towar. Wiemy, co tam się wydarzyło.

Kolizja na S7 pod Mławą

Sytuacja miała miejsce 28 listopada po godz. 12. Na 69 km. Trasy S7 w miejscowości Stare Kosiny pod Mławą doszło do kolizji dwóch pojazdów. - Kierowca busa uderzył w stojący przy boku samochód ciężarowy - przekazali druhowie z OSP Wyszyny Kościelne.

Jak poinformowała nas asp.szt. Anna Pawłowska z mławskiej policji, do zdarzenia doszło podczas nieprawidłowo wykonanego manewru omijania. Kierowcy obydwu pojazdów zostali przebadani przez policjantów na obecność alkoholu w organizmie. - Byli trzeźwi - zapewniła policjantka. Podczas zderzenia z jednego z pojazdów wysypał się ładunek. Na na jezdnię S7 wysypały się kebaby, a właściwie zamrożone mięso przeznaczone na ten przysmak. Strażacy, którzy przyjechali na wezwanie, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i oczyścili drogę z rozsypanego ładunku.

Pijany 17-latek jechał po kebaba

Do innej kuriozalnej sytuacji z kebabem w tle doszło pod koniec sierpnia na Białołęce. Policjanci patrolujący ul. Mehoffera zwrócili uwagę na kierowcę skutera, który ciągnął za sobą przyczepkę. - Niepokojące było to, że zestaw pojazdów poruszał się całą szerokością jezdni i najeżdżał na krawężnik – tłumaczy kom. Paulina Onyszko z praskiej policji. Mundurowi zatrzymali go do kontroli. Od razu poczuli silną woń alkoholu, chłopak z trudem się wysławiał i chwiał na nogach. Alkomat tylko potwierdził przypuszczenia. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Sonda
Lubisz kebaby?

Nadal jesz mięso? Po wysłuchaniu tego podcastu na pewno je ograniczysz!

Listen to "Kotlet z psa? Mielone z kota? Dlaczego jedne zwierzęta kochamy, a inne... zjadamy?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają