Białołęka. Pijany 17-latek prowadził skuter z przyczepką bez uprawnień. Tłumaczył, że jedzie po kebaba

i

Autor: Policja Białołęka. Pijany 17-latek prowadził skuter z przyczepką bez uprawnień. Tłumaczył, że jedzie po kebaba

Szok w Warszawie

Białołęka. Pijany 17-latek prowadził skuter bez uprawnień. Twierdził, że jedzie po kebaba

2022-08-31 9:15

Policjanci z Białołęki zatrzymali pijanego 17-latka na skuterze. Sytuacja miała miejsce w piątek (26 sierpnia) na ul. Mehoffera. Chłopak nie miał uprawnień, wydmuchał 0,7 promila alkoholu i ciągnął skuterem niezarejestrowaną przyczepkę. Tłumaczył, że zgłodniał i jedzie po kebaba. Został zatrzymany i czekają go surowe konsekwencje.

Warszawa. Pijany 17-latek prowadził bez uprawnień

Policjanci patrolujący ul. Mehoffera zwrócili uwagę na kierowcę skutera, który ciągnął za sobą przyczepkę. - Niepokojące było to, że zestaw pojazdów poruszał się całą szerokością jezdni i najeżdżał na krawężnik – tłumaczy kom. Paulina Onyszko z praskiej policji. Mundurowi zatrzymali go do kontroli. Od razu poczuli silną woń alkoholu, chłopak z trudem się wysławiał i chwiał na nogach. Alkomat tylko potwierdził przypuszczenia.

Przeczytaj również: Warszawa. Koszmar na Ursynowie. Kompletnie pijana matka zajmowała się 2-latką i 8-latką. Starsza córka wezwała policję

Policjanci skontrolowali osobliwy zestaw, który prowadził. Okazało się, że chłopak nie ma prawa jazdy, a przyczepka nie posiada ani rejestracji, ani numerów indentyfikacyjnych. Pojazdy zabrał na policyjny parking holownik.

Skandaliczna interwencja policji. Policjant grozi Pavlowi pobiciem i wulgarnie obraża. "Bo ci zaraz w r*j dam"

Warszawa. Myślał, ze jest już trzeźwy

Chłopak trafił na komisariat na ul. Myśliborskiej. Tłumaczył, że kilka godzin wcześniej wypił piwo. Myślał, że jest już trzeźwy. Następnego dnia usłyszał zarzut prowadzenia pod wpływem. Odpowie też za kierowanie bez prawa jazdy i kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu.

Sonda
Nowe kary dla pijanych kierowców. Co o nich sądzisz?
Nasi Partnerzy polecają