Był poszukiwany za znieważenie policjantów. Gdy ich zobaczył... zrobił to ponownie!

2020-04-08 16:56 DS
Kajdanki
Autor: Wielkopolska Policja

Ten mężczyzna bardzo nie lubi spotkań z funkcjonariuszami. Swoje niezadowolenie wyrażał w bardzo dosadny sposób. Teraz będzie miał sporo czasu, by przemyśleć swoje zachowanie.

Policjanci z Mokotowa zostali poinformowali o agresywnym mężczyźnie, który próbował dostać się do mieszkania swojej byłej partnerki. Uciekł, gdy tylko dowiedział się, że przerażona kobieta wezwała pomoc. Kiedy patrol przyjechał na miejsce pokrzywdzona poinformowała, w którym kierunku mógł udać się mężczyzna. Mundurowi postanowili poszukać agresora w okolicy. Spotkali go na Alei Lotników.

Warszawska firma walczy z epidemią! Produkcja trwa bez przerwy!

Mężczyzna był bardzo niezadowolony ze spotkania z funkcjonariuszami. Obrażał ich i używał wielu wulgaryzmów. Okazało się, że nie był to jednorazowy występek. - Kiedy policjanci sprawdzili go w systemie, okazało się, że jest on poszukiwany nakazem sądowym do odbycia kary 10 miesięcy za przestępstwo znieważenia funkcjonariusza publicznego. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafi do zakładu karnego - poinformował asp. szt. Robert Koniuszy.

Kolejne kilometry autostrad na Mazowszu. Umowa warta prawie 600 milionów!