Chcieli zagrać na automatach: Złamali przepisy o epidemii. Będą DEPORTOWANI!

2020-04-06 20:18 PIK
covid - 19
Autor: pixabay.com

Za głupotę się płaci - w tym wypadku wysoką cenę. Bo głupotą jest iść do salonu gier w momencie, kiedy obowiązuje zakaz zgromadzeń i ogólne zalecenie nie opuszczania domu. A tym bardziej jeśli przebywa się w Polsce nielegalnie!

Ok. godz. 15 policjanci z Piaseczna przyjęli zgłoszenie, że do salonu gier wchodzą mężczyźni. Przybyli na miejsce funkcjonariusze rzeczywiście zastali w lokalu pięciu mężczyzn i pracownicę salonu.

Policjanci zwrócili uwagę mężczyźnie, który stał z innymi na parkingu. Był poszukiwanym przestępcą!

Za naruszenie zakazu o gromadzeniu się, mężczyzn ukarano mandatami karnym po 500 złotych. Ponadto trzech z nich zatrzymano i osadzono w policyjnej celi. Stało się to tuż po tym, gdy okazało się że przebywają oni na terenie Polski nielegalnie. Wobec 28, 34 i 41- latka rozpoczęto procedurę deportacji - informuje nadkom. Jarosław Sawicki z KPP w Piasecznie.

Dostał mandat za rozmowę przez telefon podczas jazdy. Jego samochód skrywał jeszcze jedną tajemnicę...

Jakby tego było mało, okazało się, że cztery z automatów nie posiada odpowiedniej dokumentacji. Sprawa prowadzona będzie dalej przez wydział do walki z przestępczością gospodarczą w porozumieniu z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego.

Ślub w czasach zarazy? Warszawiacy mówią NIE! I masowo odwołują uroczystości!