Chwila nieuwagi i 25-latkę zabrał śmigłowiec! Potworne zderzenie pod Pułtuskiem [ZDJĘCIA]

i

Autor: OSP Pniewo KSRG W Pniewie pod Pułtuskiem doszło do poważnego wypadku. 25-latkę z peugeota zabrał śmigłowiec

25-latkę zabrał śmigłowiec! Potworne zderzenie pod Pułtuskiem [ZDJĘCIA]

2022-06-22 13:33

Moment nieuwagi wystarczył, by w Pniewie pod Pułtuskiem doszło do poważnego wypadku. We wtorek, 21 czerwca, po godz. 11, prowadząca peugeota 25-latka jechała za pojazdem ciężarowym. Jak wstępnie informuje policja w Pułtusku, kobieta nie zachowała jednak bezpiecznej odległości od tira i najechała na jego tył. Ciężko ranną kierującą zabrał śmigłowiec.

Wystarczyła chwila nieuwagi i 25-latkę zabrał śmigłowiec! Potworne zderzenie pod Pułtuskiem

25-latka kierująca peugeotem została poważnie ranna w wypadku, do jakiego doszło we wtorek, 21 czerwca, w Pniewie pod Pułtuskiem. Przed godz. 11. kobieta jechała prostym odcinkiem drogi, tuż za samochodem ciężarowym. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letnia mieszkanka powiatu pułtuskiego nie zachowała należytej odległości od poprzedzającej ją ciężarówki, wskutek czego najechała na jej tył, odnosząc obrażenia wewnętrzne - mówi podkomisarz Milena Kopczyńska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. Prowadząca peugeota została zabrana z miejsca wypadku śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował ją do szpitala w Wyszkowie. Kierujący tirem, 59-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego, był trzeźwy. Policjanci z Pułtuska nadal wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Czytaj też: Uderzył w betonowy przepust, drzewo i jeszcze dachował. 24-latek zginął pod Ostrołęką!

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Trzech nastolatków wskoczyło do Wisły, wypłynął jeden. Akcja poszukiwawcza w Górze Kalwarii
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE