Czarna seria na drogach w Radomiu. Trzy dramatcyzne wypadki. Są zabici

i

Autor: policja Czarna seria na drogach w Radomiu. Trzy dramatcyzne wypadki. Są zabici

Tragedia!

Czarna seria na drogach w Radomiu. Trzy dramatyczne wypadki. Są zabici

2023-09-14 23:02

To był czarny dzień na radomskich drogach. Doszło do aż trzech nieszczęśliwych wypadków. Najpierw w Wojciechowie w wypadku śmierć poniósł motorowerzysta, a po niespełna dwóch godzinach w Modrzejowicach w wyniku poniesionych zginął motocyklista. W trzecim zdarzeniu ucierpiały dwie rowerzystki. Polcijanci wyjaśniają, jak doszło do tych tragedii.

Radom. Czarny dzień na drogach, trzy wypadki. Są zabici

W środę (13 września) służby ratunkowe i policja miały pełne ręce roboty. - Do pierwszego z tych tragicznych zdarzeń doszło o godz. 7.45 w miejscowości Wojciechów (gm. Jastrzębia). Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Radomiu otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów oraz jednej osobie poszkodowanej – informuje st. sierż. Jolanta Matejek z policji w Radomiu. Okazało się, że motorowerzysta zderzył się z autem. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

- Kolejny tragiczny w skutkach wypadek drogowy miał miejsce na DK9 w Modrzejowicach. O godz. 10.20 radomska policja otrzymała informację o wypadku drogowym pojazdu osobowego i motocyklisty na trasie Radom-Iłża – czytamy w komunikacie policji. Na miescju druhowie OSP reanimowali motocyklistę. Mimo starań ratowników ne przeżył.

Trzecie zdarzenie miało miejsce przed godz. 15 na skrzyżowaniu ulic Słowackiego, a Lubońskiego w Radomiu. Mundurowi radomskiej drogówki ustalili, że kierowca busa marki Mercedes prawdopodobnie wykonując manewr skrętu w prawo w ul. Lubońskiego, potrącił dwie rowerzystki 28 i 48-latkę, które przejeżdżały na rowerach przez oznakowane przejście dla pieszych – napisała st. sierż. Matejek. 28-latka trafiła do szpitala.

Sonda
Czy udzielałeś/aś pomocy ofiarom wypadku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany