Dramat!

Czeszka w Skodzie zmiotła pieszego na pasach. Mężczyzna zginął na miejscu

2023-06-20 13:02

Tragedia na Ursynowe. 45-latka w Skodzie zmiotła pieszego na przejściu! Do tragicznego potrącenia doszło w poniedziałek (19 czerwca) na skrzyżowaniu ul. Wąwozowej i alei Komisji Edukacji Narodowej. Mimo sprawnej akcji ratunkowej niczego nie dało się zrobić. Pieszy zmarł po przewiezieniu do szpitala. Teraz sprawą zajmuje się policja, która ustala, kto zawinił.

Warszawa. Zmiotła pieszego na przejściu. Tragiczny wypadek na Ursynowie

Do tragedii doszło na znakowanym przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. 45-letnia Czeszka za kierownicą Skody dosłownie zmiotła mężczyznę z drogi. Impet uderzenia był tak wielki, że wgniotła się część karoserii a przednia szyba rozbiła. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy reanimowali poszkodowanego. Pilnie trafił do szpitala, a jego stan był krytyczny.

Niestety, jego życia nie udało się ocalić. Służby nie wiedzą też, kim jest zmarły.- Poszkodowany zmarł w szpitalu. Na razie nie udało nam się ustalić jego tożsamości. Kierująca skodą została zatrzymana – powiedziała we wtorek (20 czerwca) asp. Iwona Kijowska z mokotowskiej policji. Jak dodała kobieta była w trzeźwa w chwili zdarzenia. Na miejscu pracowali technicy, którzy zabezpieczyli ślady wypadku. Teraz służby analizują zebrany materiał dowodowy.

Sonda
Czy kiedykolwiek udzielałeś/aś komuś pomocy rannej w wypadku osobie?