Czołowe zderzenie audi i busa. Nie żyje 21-latek

i

Autor: KPP w Sokołowie Podlaskim Czołowe zderzenie audi i busa. Nie żyje 21-latek

Tragiczny wypadek

Czołowe zderzenie audi i busa. Nie żyje 21-latek

2023-10-03 20:04

Tragiczny wypadek na Mazowszu. Na trasie Bujały Mikosze-Jabłonna Lacka we wtorkowy wieczór (3 października) czołowy zderzyły się dwa pojazdy – osobowe audi oraz bus marki Volkswagen. Niestety, życia 21-letniego kierowcy osobówki nie udało się uratować. Zginął na miejscu. Kierowca oraz pasażer busa zostali przetransportowani do szpitala.

Dramat na Mazowszu. W wypadku zginął 21-latek

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło we wtorek, 3 października, około godz. 17 na trasie Bujały Mikosze-Jabłonna Lacka w pow. sokołowskim. - Jak wstępnie ustalono, doszło do czołowego zderzenia osobowego audi i busa - przekazała sokołowska policja.

Niestety, wypadek okazał się niezwykle tragiczny w skutkach. Ratownicy przegrali walkę o życie 21-letniego mieszkańca powiatu sokołowskiego, który kierował autem osobowym. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Więcej szczęścia mieli podróżujący busem. - 46-ltni kierowca oraz 18-letni pasażer volkswagena zostali przetransportowani do szpitala – przekazała policja.

Na miejscu tragedii funkcjonariusze wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Będą wyjaśniali szczegółowe przyczyny i okoliczności rozrywającej serce tragedii.

Szokujące informacje o wypadku

Miejski Reporter opublikował na Facebooku wstrząsające informacje na temat wypadku. - Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący busem oraz pasażer są nietrzeźwi. 17-letni pasażer miał około 1,5 promila oraz wykryto we krwi narkotyki. Kierującemu też pobrano krew do badań - czytamy.

Nasi Partnerzy polecają