Wypadek na Targówku

Czołowe zderzenie osobówki i autobusu miejskiego. Jedna osoba w stanie ciężkim

2023-10-03 19:41

Koszmarny wypadek na Targówku. Wczesnym wieczorem we wtorek, 3 października, kierująca osobową hondą z nieznanych przyczyn nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła czołowo w autobus miejski linii 512 stojący na przystanku przy ul. Codziennej. Kobieta doznała poważnych obrażeń i w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Czołowe zderzenie z autobusem na Targówku

Informacje o potwornym wypadku przy ul. Codziennej na Targówku w Warszawie potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" Jacek Wiśniewski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Jak przekazała, około godz. 17:40 kierująca osobową hondą z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła czołowo w autobus miejski linii 512 stojący na przystanku.

Kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Jak zaznaczył policjant w rozmowie z nami, żaden z pasażerów autobusu nie ucierpiał w wypadku, a kierowca miejskiego pojazdu został przebadany na obecność alkoholu. - Był trzeźwy - zapewnił Jacek Wiśniewski z wydziału prasowego KSP. Z uwagi na stan zdrowia kobiety kierującej osobówką, nieznany jest jej stan trzeźwości. Wykażą go dopiero wyniki badania krwi. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia będzie wyjaśniała policja.

QUIZ. Pytania za gwarantowany tysiąc w "Milionerach"! Nie wszyscy dali radę

Pytanie 1 z 10
Oblicz x w równaniu x : 6 = 10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany