Czy poszukiwany 16-letni Krzysztof Dymiński żyje i wróci do domu? Oni nie tracą nadziei. „Bez was nie dalibyśmy rady”

i

Autor: Bosar/East News Czy poszukiwany 16-letni Krzysztof Dymiński żyje i wróci do domu? Oni nie tracą nadziei. „Bez was nie dalibyśmy rady”

JEGO MATKA ZABRAŁA GŁOS

Czy poszukiwany 16-letni Krzysztof Dymiński żyje i wróci do domu? Oni nie tracą nadziei. „Bez was nie dalibyśmy rady”

2023-09-07 17:27

Mija kolejny dzień poszukiwań zaginionego 16-letniego Krzysztofa Dymińskiego. Nastolatek, pod koniec maja wyszedł z domu w Pogroszewie-Kolonii i zapadł się pod ziemię. Jego rodzina, przyjaciele nie poddają się i przeczesują każdy kąt i zakamarek. Wierzą w to, że chłopak żyje i wróci do domu. Nie tracą nadziei. − Dziękujemy wszystkim z całego serca. Bez was nie dalibyśmy rady – napisała matka chłopaka.

Krzysztof Dymiński. Czy ktokolwiek widział zaginionego?

To jego od ponad trzech miesięcy poszukuje cały kraj. 16-letni Krzysztof Dymiński, mieszkaniec Pogroszewa-Kolonii ostatni raz był widziany w sobotę, 27 maja. Od tamtego czasu z nikim się nie kontaktował. Słuch po nim zaginął. Pomimo tak długiego czasu od jego zaginięcia, zarówno jego rodzina, jak i jego przyjaciele nie ustają w poszukiwaniach.

W ostatnim czasie dotarły do nas przełomowe informacje. Chłopak miał być widywany nad morzem – zarówno w Rowach, jak i w oddalonej o kilkanaście kilometrów Ustce. − Warszawę potraktował jako punkt przesiadkowy. W połowie czerwca widziałam podobnego chłopca w Rowach nad morzem. Potargany, życzliwy, uśmiechnięty, nawet nas pozdrowił, ale strasznie zaniedbany. Szedł boso. Wyglądał na bezdomnego, zdziwił mnie młody wiek i pozaklejane zęby. Teraz wiem, że to aparat. Krzyś miał plan na te wakacje, może obejść Polskę. W Rowach są kamery. Bardzo proszę rodzinę Krzysia o sprawdzenie kamer w Rowach w połowie czerwca 2023 roku – czytamy.

Od zaginięcia nastolatka minęło sporo czasu. Pomimo tego, jego matka jest nadal bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. W ostatnim poście opublikowanym na swoim profilu podziękowała wszystkim za pomoc w poszukiwaniach chłopaka.

Chcę napisać, że nie ustajemy w poszukiwaniach naszego syna Krzysztofa. Dziękujemy, że jesteście z nami i nie pozostajecie obojętni. Nie tracimy nadziei, że Krzyś żyje i do nas wróci. Dziękujemy wszystkim z całego serca. Bez Was nie dalibyśmy rady – czytamy.

Krzysztof Dymiński. Rysopis zaginionego

Krzysztof Dymiński urodził się w 2007 roku. W dniu zaginięcia był ubrany w granatową bluzę z dużym logiem ADIDAS z przodu w kolorze białym, spodnie ciemne oraz buty czarne marki Diesel. Ma około 180 cm wzrostu. Ma szczupłą sylwetkę, faliste włosy i aparat na zęby.

Ktokolwiek widział nastolatka lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?
Nasi Partnerzy polecają