Poszukiwany 16-letni Krzysztof Dymiński był widziany nad Bałtykiem?! Przełomowe informacje!

i

Autor: Eryk Stawinski/REPORTER, POLICJA

SZOKUJĄCE WIADOMOŚCI

Poszukiwany 16-letni Krzysztof Dymiński był widziany nad Bałtykiem?! Przełomowe informacje!

2023-08-23 16:19

Pod koniec maja z domu w Pogroszowie-Kolonii wyszedł 16-letni Krzysztof Dymiński. Nastolatek zapadł się pod ziemię. Pomimo tego, że od jego zaginięcia minęło prawie 90 dni, zarówno rodzina, jak i jego znajomi nie poddają się i przeczesują każdy kąt i zakamarek. Chcą, by Krzysiek wrócił do domu. W mediach społecznościowych pojawiła się szokująca informacja. Poszukiwany miał być widziany nad morzem w Rowach: „błąkał się po lesie, szedł przez las, jakby ludzi nie widział”.

Poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego. Ktoś widział zaginionego nad morzem?

Krzysztof Dymiński, mieszkaniec Pogroszewa-Kolonii pod Ożarowem Mazowieckim, zaginął. 16-latek ostatni raz był widziany w sobotę, 27 maja. Od tamtego czasu nie kontaktował się z bliskimi i rodziną. Słuch po nim zaginął. Rodzice mimo tego czasu, który minął, nie poddają się i cały czas poszukują Krzyśka. – Nie tracimy nadziei, że gdzieś żyjesz, że wrócisz – czytamy w jednym z wpisów matki chłopaka w mediach społecznościowych.

Teraz, niemalże 90 dni od jego zaginięcia, dotarliśmy do przełomowych informacji! W mediach społecznościowych, na jednej z grup, pojawił się post nawiązujący do poszukiwań 16-latka.

Pisała pani, że błąkał się po lesie, ścieżką szedł przez las, jakby ludzi nie widział, jakby był w depresji, był strasznie zaniedbany, nieuczesany, miał bardzo zabrudzony aparat na zębach, jakby dawno nie był czyszczony, napisała pani, że bardzo podobny rysopis, jakby ten chłopiec – czytamy w poście.

Podobno to nie pierwszy raz, kiedy ktoś widział podobnego chłopaka w Rowach nad Bałtykiem. Pierwsza taka informacja pojawiła się już w połowie czerwca, czyli miesiąc od zaginięcia Krzyśka.

Warszawę potraktował jako punkt przesiadkowy. W połowie czerwca widziałam podobnego chłopca w Rowach nad morzem. Potargany, życzliwy, uśmiechnięty, nawet nas pozdrowił, ale strasznie zaniedbany. Szedł boso. Wyglądał na bezdomnego, zdziwił mnie młody wiek i pozaklejane zęby. Teraz wiem, że to aparat. Krzyś miał plan na te wakacje, może obejść Polskę. W Rowach są kamery. Bardzo proszę rodzinę Krzysia o sprawdzenie kamer w Rowach w połowie czerwca 2023 roku – czytamy dalej.

Krzysztof Dymiński. Rysopis zaginionego

Krzysztof Dymiński urodził się w 2007 roku. W dniu zaginięcia był ubrany w granatową bluzę z dużym logiem ADIDAS z przodu w kolorze białym, spodnie ciemne oraz buty czarne marki Diesel. Ma około 180 cm wzrostu. Ma szczupłą sylwetkę, faliste włosy i aparat na zęby.

Ktokolwiek widział nastolatka lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?
Listen on Spreaker.