Dał mamie kwiaty, ona pocałowała go w czoło. Po 16-letnim Krzysztofie od miesiąca nie ma śladu

i

Autor: Shutterstock; Policja/zaginieni

TRWAJĄ POSZUKIWANIA

Zaginięcie Krzysztofa Dymińskiego. Dał mamie kwiaty, ona pocałowała go w czoło. Po 16-letnim Krzysztofie od miesiąca nie ma śladu

2023-06-26 10:00

Krzysztof Dymiński, mieszkaniec Pogroszewa Kolonii pod Ożarowem Mazowieckim, zaginął. 16-latek ostatni raz był widziany w sobotę, 27 maja. Od tamtego czasu nie kontaktował się z bliskimi i rodziną. Słuch po nim zaginął. – Nie ma żadnego dowodu, że nie żyje. Dlatego szukamy go i chcemy, żeby jak najwięcej osób o tym wiedziało – powiedział w rozmowie z „goniec.pl” ojciec zaginionego.

Warszawa. Dramatyczne poszukiwania 16-latka

Krzysztof Dymiński, zaginiony 16-latek spod Ożarowa Mazowieckiego od ponad miesiąca nie skontaktował się ze swoimi bliskimi. Chłopak wyszedł z domu, gdzie mieszkał i słuch po nim zaginął.

Krzysztof rano z nami zaczął dzień. Pojechał z nami do Warszawy. Jechaliśmy jednym samochodem. Potem był u mnie w pracy. Dostałam od niego kwiaty na Dzień Matki, a potem poszedł do szkoły – opowiada matka zaginionego w rozmowie z „goniec.pl”.

Tego samego dnia, wieczorem, kobieta po raz kolejny rozmawiała ze swoim synem. – Późno szłam spać, więc zajrzałam do jego pokoju. Pocałowałam go w czoło, czego zwykle nie robię i mówię "synu odłóż telefon, bo śpisz z telefonem". Odpowiedział "dobrze" i odłożył aparat – wyjaśnia mama chłopaka w rozmowie z dziennikarzem „Faktu”. Chłopaka już z samego rana nie było w domu. Po kilku godzinach poszukiwań przez jego rodziców, sprawa została zgłoszona na policji.

Jak udało się ustalić funkcjonariuszom, 16-latek ostatni raz był widziany w okolicach godziny 5:40 na moście Gdańskim w sobotę, 27 maja.

Krzysztof Dymiński. Rysopis zaginionego

Krzysztof Dymiński urodził się w 2007 roku. W dniu zaginięcia był ubrany w granatową bluzę z dużym logiem ADIDAS z przodu w kolorze białym, spodnie ciemne oraz buty czarne marki Diesel. Ma około 180 cm wzrostu. Ma szczupłą sylwetkę, faliste włosy i aparat na zęby.

Ktokolwiek widział nastolatka lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800.

Sonda
Czy kiedykolwiek angażowałeś/aś się w poszukiwania zaginionej osoby?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają