Poszukiwany 16-letni Krzysztof Dymiński wciąż żyje i ukrywa się przed policją?! Najnowsze informacje w sprawie zaginionego szokują

i

Autor: POLICJA

ZAGINIONY NASTOLATEK

Poszukiwany 16-letni Krzysztof Dymiński wciąż żyje i ukrywa się przed policją?! Najnowsze informacje w sprawie zaginionego szokują

2023-09-04 17:57

Wyszedł z domu i zapadł się pod ziemię. 16-letni Krzysztof Dymiński od ponad trzech miesięcy jest poszukiwany przez policję z całego kraju. Z najnowszych postów, które zostały opublikowane w mediach społecznościowych, dowiadujemy się, że 16-latek mógł być widziany nad morzem. − Każdy taki sygnał sprawdzamy, weryfikujemy − mówi Ewelina Gromek-Oćwieja, policjantka z powiatu warszawskiego-zachodniego.

Poszukiwania Krzysztofa Dymińskiego. Ktoś widział zaginionego nad morzem?

Chłopak wyszedł ze swojego mieszkania w malutkiej miejscowości pod Ożarowem Mazowieckim i zapadł się pod ziemię. 16-latek był ostatni raz widziany w sobotę, 27 maja. Od tamtego czasu nie kontaktował się z rodziną ani bliskimi. Słuch po nim zaginął. – Nie tracimy nadziei, że gdzieś żyjesz, że wrócisz – czytamy w jednym z wpisów matki chłopaka w mediach społecznościowych.

Od dnia jego zaginięcia w sieci pojawiało się wiele informacji od ludzi, którzy rzekomo widzieli poszukiwanego nastolatka nad Bałtykiem. Jeden taki post opublikowany w mediach społecznościowych, pojawił się na grupie mieszkańców nadmorskich Rowów.

Warszawę potraktował jako punkt przesiadkowy. W połowie czerwca widziałam podobnego chłopca w Rowach nad morzem. Potargany, życzliwy, uśmiechnięty, nawet nas pozdrowił, ale strasznie zaniedbany. Szedł boso. Wyglądał na bezdomnego, zdziwił mnie młody wiek i pozaklejane zęby. Teraz wiem, że to aparat. Krzyś miał plan na te wakacje, może obejść Polskę. W Rowach są kamery. Bardzo proszę rodzinę Krzysia o sprawdzenie kamer w Rowach w połowie czerwca 2023 roku – czytamy dalej.

Jednak to nie tylko o czerwiec chodzi. Chłopak miał być widziany również w połowie sierpnia, także w Rowach i pod koniec sierpnia w Ustce, kilkanaście kilometrów dalej.

Krzysztof ukrywa się przed policją? Głos zabrali funkcjonariusze poszukujący chłopaka

Jak się okazało, niektóre zgłoszenia dotyczące rzekomego zauważenia Krzyśka nad Bałtykiem były zgłaszane na policję. To potwierdziła Ewelina Gromek-Oćwieja, oficer prasowa policji powiatu warszawskiego-zachodniego w rozmowie z youtuberem, który prowadzi kanał o nazwie − „kezuvlog”.

Cały czas otrzymujemy informacje o miejscu, gdzie zaginiony był potencjalnie widziany. Mogę faktycznie powiedzieć, że są to informacje bardzo silnie dotyczące północnej części kraju, okolic nadmorskich. Każdy taki sygnał sprawdzamy, weryfikujemy, także przy współpracy z innymi jednostkami policji w kraju. Niestety, do chili obecnej nie udało się chłopca odnaleźć − słyszymy.

Krzysztof Dymiński. Rysopis zaginionego

Krzysztof Dymiński urodził się w 2007 roku. W dniu zaginięcia był ubrany w granatową bluzę z dużym logiem ADIDAS z przodu w kolorze białym, spodnie ciemne oraz buty czarne marki Diesel. Ma około 180 cm wzrostu. Ma szczupłą sylwetkę, faliste włosy i aparat na zęby.

Ktokolwiek widział nastolatka lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?
Listen on Spreaker.