WSTRZĄSAJĄCE

16-letni Krzysiek wyszedł z domu i przepadł. Internauci komentują, mówią o "chłopaku z różańcem" nad Bałtykiem

2023-09-01 8:47

16-letni Krzysztof Dymiński od ponad trzech miesięcy jest poszukiwany. Chłopak pod koniec maja wyszedł z domu w Pogroszowie-Kolonii pod Warszawą i zniknął bez śladu. Zapadł się pod ziemię. Według wielu ludzi kilkukrotnie był widziany nad Bałtykiem. Miał błąkać się po lesie. Pod koniec sierpnia ktoś miał go widzieć na falochronie z różańcem w rękach w Ustce. Czy to był zaginiony 16-latek? Zapytaliśmy policję, czy otrzymała w tej sprawie sygnały od mieszkańców.

Zaginięcie Krzysztof Dymińskiego. 16-latek był widziany nad Bałtykiem?

Poszukiwania zaginionego od końca maja Krzyśka nadal trwają. Aktualnego miejsca pobytu chłopaka nadal nie namierzono. Mieszkaniec malutkiej miejscowości pod Ożarowem Mazowieckim zapadł się pod ziemię. – Nie tracimy nadziei, że gdzieś żyjesz, że wrócisz – czytamy w jednym z wpisów matki chłopaka w mediach społecznościowych.

Przez ostatnie miesiące w mediach społecznościowych pojawiały się różne wiadomości na temat chłopaka. Niektórzy twierdzą, że widzieli spacerującego 16-latka w lesie w Rowach nad Bałtykiem. − Pisała pani, że błąkał się po lesie, ścieżką szedł przez las, jakby ludzi nie widział, jakby był w depresji, był strasznie zaniedbany, nieuczesany, miał bardzo zabrudzony aparat na zębach, jakby dawno nie był czyszczony, napisała pani, że bardzo podobny rysopis, jakby ten chłopiec – czytamy w jednym z takich postów.

W Rowach miał być widziany w połowie czerwca i sierpnia. Tym razem ktoś go widział w Ustce, miejscowości oddalonej zaledwie 15 km od miejsca, w którym miał się wcześniej pojawić. – Dziś (25 sierpnia red.) dzwoniłam na policję. Widziałam podobną osobę w Ustce wczoraj (24 sierpnia red.) na prawym falochronie. Był zaniedbany, miał długie włosy, szedł z różańcem. Dopiero dzisiaj zobaczyłam artykuł i skojarzyłam tego chłopaka – pisze kolejna osoba. Czy to możliwe, że Krzysztof Dymiński dotarł aż nad Bałtyk? Zapytaliśmy policję, czy otrzymała w tej sprawie sygnały od mieszkańców. Czekamy na odpowiedź.

Krzysztof Dymiński. Rysopis zaginionego

Apelujemy do wszystkich ludzi. Każdy ktokolwiek widział nastolatka lub posiada informacje o miejscu jego pobytu, prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Ożarowie Mazowieckim pod numerem 47 805 21 86 lub z rodziną pod numerem 604 944 800.

Krzysztof Dymiński urodził się w 2007 roku. W dniu zaginięcia był ubrany w granatową bluzę z dużym logiem ADIDAS z przodu w kolorze białym, spodnie ciemne oraz buty czarne marki Diesel. Ma około 180 cm wzrostu. Ma szczupłą sylwetkę, faliste włosy i aparat na zęby.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się pomóc policjantom w poszukiwaniach?
Listen on Spreaker.