Dachowanie samochodu w Wawrze. Dwie osoby poszkodowane

2021-09-15 12:55
Dachowanie samochodu w Wawrze
Autor: Tadeusz Mróz

W środę w godzinach porannych doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Na ulicy Czecha w kierunku Marsa dachował samochód. Co najmniej dwie osoby zostały poszkodowane. Występowały poważne utrudnienia w ruchu drogowym, gdyż jeden z pasów został całkowicie zablokowany.

Do wypadku doszło, gdy kierujący audi zderzył się z hyundaiem. - Potwierdzam, że doszło na tej trasie do wypadku. O godzinie 8:10 w wyniku zderzenia dachował samochód. Służby ratunkowe udzieliły poszkodowanym pomocy, jedna z osób wymagała hospitalizacji - powiedział Jarosław Florczak z Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Stołecznej Policji. 

ZOBACZ TEŻ: Pilne! Policja szuka Piotra Sokołowskiego! Wydano nakaz aresztowania

Kierujący pojazdami zostali przebadani pod kątem trzeźwości. - Byli trzeźwi - przekazał Jarosław Florczak. Jak podaje policja, ruch przed godziną 10 ruch został przywrócony do normy.

Warszawa stanęła. Gigantyczne korki przez remonty i zwężenia
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w Warszawie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE